izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Katlanabilir Telefon Galaxy Z Flip 3’Ün İçi Nasıl Görünüyor

Samsung, katlanabilir telefon teknolojisinde kendini Galaxy Z Fold 3 ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı, geçtiğimiz günlerde tanıtmış olduğu  Galaxy Z Flip 3 ile tekrar bütün ilgiyi üzerine çekti diyebiliriz. Aslında, bazı geri bildirimler, fiyatı ve pratikliği nedeniyle daha küçük katlanabilir kapaklı tasarımı onu öne çıkaran özelliklerden sadece bir kaçı oldu. Galaxy Z Flip 3, hala normal akıllı telefonlardan daha az dayanıklı olan karmaşık bir cihaz olduğunu da eklemek isteriz. Bu, onarımının da daha zor olduğu anlamına geliyor. Ünlü bir YouTube kanalı  Galaxy Z Flip 3′ ün içini açarak katlanabilir telefonu parçalarına ayırdı.

Katlanabilir Telefon Galaxy Z Flip 3'Ün İçi Nasıl Görünüyor 1
Katlanabilir telefonların, ayrılmalarını zorlaştıran karmaşık mekanizmaları ve sıra dışı ekranları vardır. Neyse ki, Galaxy Z Flip 3, Galaxy Z Fold 3‘ten çok daha küçük bir cihaz, bu sebeple arka plakayı kaldırmak ve parçaları sökmek için gereken iş miktarı da oldukça azdır. Yine de, telefonun arkası camdan yapıldığı ve bir tarafının altına gizlenmiş bir ekran kablosu olduğu için bu hala kolay değil.
 Galaxy Z Flip 3, diğer parçaların altından geçen kablolarla bu tür sürprizlerle dolu. Özellikle pili ilk sökerken kabloları sökme sıranıza dikkat etmelisiniz. İki pile gelince, bunlar şaşırtıcı bir şekilde yapıştırılmış, ancak alkolün çözemeyeceği hiçbir şey yok.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.