izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Özel Ferroli Kombi Servis Merkezi

Ferroli, günlük hayatta birçok farklı alanda kullanmakta olduğumuz cihazların üretici firması olarak karşımıza çıkıyor. Firma tarafından üretilmiş olan ürünler her ne kadar uzun süre boyunca garanti altında tutuluyor olsa da yine de bakım ve onarım işlemlerinin düzenli bir şekilde yaptırmasını tavsiye ediyoruz. Bizler de ekip arkadaşlarımız ile beraber uzun zamandan beri bu konuda siz müşterilerimize profesyonel bir şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz.

Eğer siz de profesyonel bir şekilde hizmet almak istiyorsanız deneme ekibimiz ile tanışmanız tavsiye ediyoruz. Bize istediğiniz zaman ulaşabilmeniz için çağrı merkezimiz 24 saat boyunca hizmet vermeye devam ediyoruz. Gece geç saatler de olmak üzere ne zaman ihtiyacınız olursa bizi arayabilir ve böylece ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz her an bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ferroli Kombi Servis ekibi olarak birinci amacımız siz müşterilerimizi memnun etmek olduğu için mümkün olduğu kadar güler yüzlü hizmet politikası izlemeye çalışıyoruz. Sunmuş olduğumuz tüm profesyonel hizmetlerin yanında aynı zamanda bir yıl boyunca parça değişimi ve işçilik garantisi de verdiğimiz için bu bir yıl geçerli olan süre içerisinde eğer herhangi bir problem meydana gelecek olursa tekrar ek ücret ödemeden gerekli olan tamirat işlemlerini yaptırma fırsatına sahip olacaksınız.

İnternet sitemiz üzerinde bulunmakta olan içerikler sayesinde Ferolli servis olarak bugüne kadar hizmet vermiş olduğumuz kişilerin yorumlarına göz atabilir ve sahip olduğumuz firma hakkında çok daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

İnternet adresimiz: http://www.ferroliservis.co

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.