izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Pendik Arnica Servisi

Arnica marka süpürge kullanan kişilerin bazen süpürgelerinin çeşitli nedenlerle arızalandığı görülmektedir. Bu bazı durumlarda kullanıcı hatasından bazı durumlarda ise firma kaynaklı olmaktadır. Ancak her ne sebeple olursa olsun Arnica Servis, yaşanan sorunların giderilmesine yardımcı olmaktadır. İstanbul Pendik ilçesinde yaşanan süpürge arızalarına yönelik profesyonel, çözüm odaklı, pratik hizmetleri ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sürdürmektedir. Arnica Servis Pendik bölgesinde verdiği hizmetleri bırakılan arıza kayıtlarına ve arama sırasına uygun bir şekilde yapmaktadır. Tamir ve parça değişimi hakkındaki detaylar aşağıdaki gibidir.

Arnica Servis tarafından yapılan süpürge tamirleri, bazen küçük bir işlem sonucu kısa sürede olmaktadır. Arızalı parçanın düzeltilmesi neticesinde süpürgelerin eski performanslarıyla yeniden kullanılması mümkün olmaktadır. Tamir sonrasında süpürgenin düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmektedir. Böylece düzgün çalışıp çalışmadığı teyit edildikten sonra müşteriye teslim edilmektedir.

Arnica Servis tamir için bazen parça değişiminin gerekli olduğunu müşteriye bildirmektedir. Bu durumda müşteriye hem işlem hem de maliyetle ilgili bilgi verilmektedir. Müşteri onayı alındıktan sonra ilgili işlem gerçekleştirilmektedir. Yapılan parça değişimi neticesinde tekrar makinenin çalışıp çalışmadığı kontrol edilmektedir. Kontrol sonucu hiçbir sorun olmadığı anlaşılırsa o zaman makinenin teslimi Arnica Servis tarafından müşteriye yapılmaktadır. Süpürge arızaları bazen filtre tıkanması, bazen boruların içinde bir şey sıkışması gibi ufak nedenlerden kaynaklanabilmektedir. Bu sorunların çözümü çok daha kısa sürede sağlanmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.