izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Postal 2 Oyunu İnceleme ve Download

Postal 2 Oyunu İnceleme ve Download 1Oysa tek amacımız evimize biraz ekmek, biraz da süt götürebilmekti. Ama olaylar ne yazık ki istediğimiz gibi gelişmedi. Ne zaman gelişti ki zaten? Postal 2, annesiyle bir karavanda yaşayan mülayim kahramanımızın günlüğü olarak tasarlanmış bir macera oyunu. Bu oyunda, pazartesi gününden başlayıp cumaya kadar neler yaşayacağımız ise konuyu oluşturuyor. Kahramanımız Postal, bu günlerde annesinin ona verdiği ufak tefek görevleri yerine getirmek isteyen, sıradan bir vatandaştır. Ancak metalci tipinden midir bilinmez, hangi iş için bir çabaya girişse karşısına engeller çıkar. Bu engellere bir süre ya sabır çeken Postal, bir müddet sonra olayların karmaşasına kendisini kaptırır. Bu karmaşanın oluşması ile psikopatlık sınırlarını zorlayan bir kahraman ortaya çıkar. Ancak suç elbette oyuncuda değil, esas sorun her zamanki gibi oyunda. Oyunun konusu hakkında genel bilgileri edindik. Şimdi birlikte oyundaki maceralarımıza değinelim.

Pazartesinin görevleri şu şekilde; çalıştığımız firmadan bir banka kartı almak, annemiz için para çekmek ve eve biraz süt getirmek. Ne kadar kolay öyle değil mi? Bir koşu hepsini yapar geliriz diyerek çıktığımız yolda daha ilk dakikadan, golü ağlarımızda görüyoruz. Kendini bilmez, densiz bir köpek, hiçbir yer kalmamışçasına ayağımıza işemeye koyuluyor. E tabi Postal’ın buna müsaade etmesi düşünülemezdi. Köpeğe tekmeyi bastığımız gibi devam ediyoruz. Günün kötü başlaması, öyle devam edeceği anlamına gelmez diyerek düşüyoruz yollara. Tabi öncesinde en sevdiğimiz aksesuarlarımızı yanımıza almamız gerekiyor. Bu aksesuarlar bazen bir pompalı tüfek, bazen benzin ve kibrit, bazen de bir M16 olabiliyor. İşte bu güzel aksesuarlarımızı da yanımıza alınca artık tek yapmamız gereken çalıştığımız oyun firmasına gidip, maaş kartımızı almak oluyor.

Bu arada oyunun Running With Scissors ürünü olduğunu belirteyim, çünkü Postal tam da bu şirkette çalışan bir kişi. Ve ilk görev yerimiz burası. Ancak Running With Scissors firması o gün için biraz kalabalık. Çünkü çocuklarını olumsuz yönde etkilediğini düşünen bir grup barışsever ebeveyn tarafından protesto ediliyor. Protesto edilmesinin sebebi de geliştirdikleri oyunların aşırı şiddet ve vahşet içermesi. Bu duruma daha fazla dayanamayan duyarlı ebeveynler, silahlarını kaptıkları gibi oyun firmasını basıyorlar. Bildiğiniz gibi şiddeti protesto etmenin tek yolu şiddette başvurmaktır. Garibim Postal’da iki ateş arasında kalmamak için başlıyor ebeveynlerle çatışmaya. Sonuçta tarafını seçmesi gerekir, öyle değil mi? Oyunun ilk görevinden bu denli bahsetmemin ana amacı, oyunun genel mantığı hakkında bir fikir oluşturmaktı. Görevlerin hepsinin kara mizah öğeleri barındırdığını ve her ne kadar başımıza belaya sokmak istemesek de bunu başarmanın oldukça zor olduğunu göstermekti. Oyunun diğer bölümlerinde de tıpkı bu mantıkta bir işleyiş mevcut.

Postal 2 silah çeşitliliği olarak bir hayli fazla tasarıma sahip. Düşünün bu çeşitliliğe, insanların üzerine işemek bile dâhil. Oyun 2003’te dehşet ve vahşetin bir arada bulunduğu bir macera oyunu olarak geliştirildi ve piyasaya sunuldu. Grafik detayları konusunda çıktığı yıla göre oldukça iyi bir konumda olduğunu söyleyebiliriz. Hem karakterler hem de diğer çevre detayları hoş bir şekilde modellenmiş. Ancak oyunda grafik konusunun arka planda kaldığını da belirtelim. O kaos ortamına kendiniz kaptırdıktan sonra, düşündüğünüz tek şey biraz daha kan ve biraz daha dehşetten başka bir şey olmuyor. Sonuç olarak Postal 2 dünyası, aksiyon oyunları sevenler için adeta bulunmaz nimet, oyunu muhakkak deneyin, seveceksiniz.
Postal 2 Sistem gereksinimleri

Sistem gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 98 / Xp / 2000 / Vista / 7 / 8
İşlemci : Pentium 4 3.0 ve üzeri Kaynak: http://oyunlarimm.com/postal-2-indir.html
Ram : 256 MB
Boş Alan : 1 GB
Ekran Kartı : 128 MB
Ses Kartı : DirectX 9 uyumlu
DirectX : 9 ve üzeri

Postal 2 oyunu download etmek için tıklayın

Yazı yayınlandıktan sonra ödeme bilgilerini pm gönderirseniz ödemenizi geçerim.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.