izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Valve ‘Deckard’ Kod Adlı VR Kulaklık Geliştirdiğini Duyurdu!

Dünyaca ünlü şirket Valve, Facebook‘un Oculus Quest kulaklık serisi tarafından sunulan özelliklerden ve tasarımdan ayrı bir VR kulaklığı çıkaracağını duyurdu. Yeni kulaklığın sızıntıları YouTuber Brad Lynch tarafından ortaya çıkarıldı. Valve‘ın SteamVR kodunda “Deckard” olarak adlandırdı.

Valve 'Deckard' Kod Adlı VR Kulaklık Geliştirdiğini Duyurdu! 1
Ars Technica daha sonra Lynch‘in ortaya çıkardığı görüntülerin çoğunun doğru olduğunu ve Valve‘in geliştirilmekte olan ikinci bir kulaklık prototipine sahip olduğunu doğruladı. Şirketin2019’da piyasaya sürmüş olduğu VR kulaklığı Valve Index‘in aksine, yeni kulaklık bir kabloyla bir PC’ye bağlanmadan çalışmasına izin verebilecek yerleşik bir işlemciye sahip olacak.

Ars‘ın iddiaları bunlarla da kalmıyor, Lynch‘in videosunda ana hatlarıyla belirttiği kod referanslarıyla büyük ölçüde benzerlik göze çarpıyor. Yeni kulaklığın yüksek ihtimalle  Wi-Fi aracılığıyla bir miktar kablosuz bağlantıya sahip olabileceğini yönünde iddialar da bulunmakta. Ars ayrıca, güncellenen optiklerle ilgili ayrıntıların da doğru olduğunu ve bu da daha iyi konfor ve performans için kulaklığın lenslerinin kullanıcının yüzüne daha yakın olacağını da ekledi.

Valve 'Deckard' Kod Adlı VR Kulaklık Geliştirdiğini Duyurdu! 2

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.