izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Whatsapp birçok özelliği Instagrama getiriyo!

Dünyanın en popüler uygulamalarından Instagram kulanıcılarını sevindirecek bir özellik getiriyor.

Whatsapp birçok özelliği Instagrama getiriyo! 1

2016 yılında WhatsApp’a gelen Uçtan Uca Şifreleme özelliği, Instagram’a da geliyor.

Sosyal medya platformu, güvenlik özelliğini kısıtlı kullanıcı ile test etmeye başladı. Ancak özelliğin ne zaman geleceğine dair herhangi bir açıklama yapılmadı.

Twitter üzerinden yapılan paylaşımla ortaya çıkan bilgiler şu an ilk aşamada olan özelliğin daha fazla kişi ile test edildikten sonra kullanıma açılacağına işaret ediyor.

Whatsapp birçok özelliği Instagrama getiriyo! 2

Uçtan Uca Şifreleme, iki tarafın karşılıklı olarak kullandığı bir sistem olarak tanımlanmaktadır. Uçtan uca şifreleme yöntemiyle hesapların mesajları yer aldıkları platform dahil kimse tarafından okunamayıp dinlenemiyor. Bu fonksiyon özellikle gizliliğe önem veren kullanıcılar tarafından oldukça tercih ediliyor.

 

 

Whatsapp birçok özelliği Instagrama getiriyo! 3SESLİ CANLI YAYIN ÖZELLİĞİ,Yakın zamanda mesaj kutusunun arayüzünü değiştiren Instagram, ek olarak Yayın Sohbetleri adı altında yeni bir özelliği de test etmeye başladı.

Bu özellik adından da belli olduğu gibi kişilerin görüntüleri olmadan sadece sesleriyle canlı yayın yapmasını sağlayacak. Yayın Sohbetleri, Twitter’da yer alan Space özelliği ile benzerlik gösteriyor.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.