izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

WhatsApp Sticker Nasıl Oluşturulur?

WhatsApp Sticker Nasıl Oluşturulur? 1Son dönemlerin en fazla tercih edilen chat uygulaması Whatsapp, milyonlarca kullanıcısı ile faaliyetlerine devam ediyor. Sohbetleri daha eğlenceli hale getiren Stickerlar artık kullanıcılar tarafından da oluşturulabiliyor. WhatsaapStickerlar nasıl yapılır ve nasıl yüklenir sorularına sizleri için yanıt aradık.

Uygulama her geçen gün gelişmektedir. Son olarak kullanıcının da çıkartmalar üretebileceği bir chat uygulaması haline gelen Whatsapp, hali hazırda bulunan stickerlardan sıkıldıysanız sizlere yeni bir olanak tanıyor. Kendi çıkartmalarınızı kendiniz üreterek, arkadaşlarınız ile daha eğlenceli diyalog kurma şansına sahip olacaksanız.

WhatsaapSticker Oluşturma

Bunun için ilk olarak Sticker Maker forWhatsapp ismindeki uygulamayı Esc bayan gaziantep indirmeniz gerekiyor. Uygulama açıldıktan sonra Create a newsstickerpack seçeneğine giriş yapın. Sonrasında karşınıza çıkan ekrana çıkartma paketinin adını yazın ve create seçeneğine tıklayın.

Sonrasında sizden çıkartma paketiniz için kapak fotoğrafı eklemeniz istenecek. Galeri üzerinden istediğiniz bir fotoğrafı seçerek,  görselde kırpma işlemi yaparak kendi kapak fotoğrafınızı belirleyebilirsiniz.

Karşınıza çıkmış olan karelere tıklayarak, kendi stickerlarınızı kısa bir süre içinde oluşturabilirsiniz. Yapmış olduğunuz stickerları, Whatsapp’a eklemek için ‘Addtowhatsapp’’ seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. Eğer bu işlemi yapmak istiyorsanız, paketinizde en az 3 sticker olması gerekiyor.

WhatsappSticker oluşturma işlemlerini bu şekilde yapabiliriz. Sticker oluşturma işlemleri esnasında dikkat etmeniz ve bilmeniz Orospu numaraları denizli gereken bazı noktalar da vardır. Sizler için whatsapp üzerinden belirli araştırmalar yaptık.

  • Tüm çıkartmalar, arka planı saydam olan görsellerdir.
  • Çıkartmalar 512×512 pixel olmalıdır.
  • Çıkartmaların boyutu 100 KB’dan küçük olmak zorundadır.

Son zamanlarda whatsapp uygulamasına olan büyük rağbet, uygulamanın Orospu numaraları malatya kendini geliştirmesinde önemli bir zemin oluşturulmasına neden olmuştur. Siz de uygulama ile çok rahat bir şekilde işlemlerinizi yapma şansına sahip olursunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.