izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

YDS Kursları

YDSDünya dili olarak kabul edilen İngilizceyi öğrenebilmenin en iyi yolu, İngilizce kursları programlarına kayıt yaptırmaktır. Kursa kayıt yaptıran bir öğrenci eğitime başlamadan önce Seviye Tespit Sınavı’na girer. Bu sınav sonuçlarına göre öğrencinin seviyesi belirlenir ve kendisine en uygun olan sınıfa yerleştirilir. Kurs devam ederken seviye ortası ve seviye sonunda tekrarlanan değerlendirme sınavları sonunda başarılı olamayan öğrencilere, aynı seviye kurs programlarını ücretsiz olarak yeniden veren işletmeler bulunmaktadır (Dialogue İngilizce – Almanca Yabancı Dil Kursları gibi). Bu yüzden gidilecek kurslar araştırılarak ona göre seçilmelidir.

Ayrıca dersleri kaçıran ya da anlayamayan öğrenciler için telafi dersleri düzenlenmelidir. Gerekli görüldüğü takdirde, uzman öğretmenler tarafından ücretsiz özel dersler verilmelidir. Ders kitapları yabancı dil eğitim metotlarına uygun olarak hazırlanmış kitaplar olmalıdır. Dialogue YDS kursları, derslerin dışında ücretsiz olarak konuşma kulüplerinde öğrencilere yabancı öğretmenleri ile birlikte pratik yapma şansını tanımalıdır. Kurs başında hem Türk hem yabancı öğretmenler tarafından verilen dersler, seviye ilerledikçe tamamen yabancı öğretmenler tarafından eğitime devam edilmelidir. Böylece öğrenciler daha fazla pratik yapabilecek ve İngilizceyi ana dili gibi öğrenecektir.

Dialogue İngilizce kursu bünyesinde çalışan eğitimci kadro, öğrencilere yabancı dil eğitimini en iyi şekilde verebilmek için sınavlara tabi tutulmalıdır. Bu şekilde kurs programlarında istenilen başarılar yakalanabilmektedir. İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmek için öncelikle iyi bir kurs, ardından eğitim veren öğretmenlerin donanımlı olması gerekir. Yabancı öğretmenler sayesinde yapılan konuşma pratikleri ile de kurs başarı ile tamamlanır.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.