izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Youtube Kanalınız İçin Tanıtım Yazısı Alabilirsiniz

Youtube kanalınızın büyümesini ve herkes tarafından takip edilmesini ister miydiniz? O zaman bunu sağlamak adına pek çok farklı şey yapabilirsiniz. Peki ama kanalın büyümesi için ne yapıyorsunuz? Sizler için burada paylaştıklarımıza tam anlamıyla uygun davranıyor musunuz? Eğer burada anlattıklarımızın tamamını uyguluyorsanız ve artı olarak başka şeyler de yapmak istiyorsanız, tanıtım yazısı alabilirsiniz. Peki tanıtım yazısı nedir? Ne işe yarar? İşte tüm bu soruların cevapları yazımızın devamında yer alıyor.

Tanıtım yazısı kanalınızın daha otoriter olmasını sağlayabilir. Başka siteler ya da kanallar tarafından önerilmesi, Youtube’un sizi daha da ön plana çıkmasını sağlar. Böylece ilgili videolarınız ya da kanalınız başkalarının izledikleri videolardan sonra en üstte sunulabilir. Bu önermelerden sonra kanalınıza ziyaretçi gelir. Bu da size doğrudan abone ya da izlenme olarak dönebilir. Peki ama tanıtım yazısı nasıl satın alınır?

Sayfa İçeriği

Youtuberlar İle İletişim Kurun

Abone sayısı 500 bin ve üzeri olan Youtuberlar ile iletişime geçebilirsiniz. Bildiğiniz gibi onlar tanıtım ve reklam gibi konularda da hizmet vermektedirler. Bu şekilde bir anlaşma sağlayarak tanıtım alabilirsiniz. Kanalınızın onlar tarafından önerilmesini sağlayabilirsiniz. Bu da size anlık olarak fazla sayıda abone kazandırabilir. Etkisini oldukça yüksek seviyede görebilirsiniz. Kesinlikle memnun kalacağınız şekilde etkili olacaktır.

Youtube kanalınız için tanıtım yazısı da satın alabilirsiniz. Örneğin kaliteli ve otoriter sitelerden tanıtım yazısı alarak kendi kanalınıza link verebilirsiniz. 300 kelimelik kanalınızı tanıtan bir yazı hazırlayabilir ve kanalınızla ilgili 3 adet anahtar kelime belirleyebilirsiniz. Bu noktadan sonra onlara link vererek o yazıya gelenleri kanalınıza yönlendirebilirsiniz. Eğer kaliteli ve büyük bir siteden yazı alırsanız, Google ve Youtube tarafından sizin kanalınızın faydalı olduğu düşünülecektir. Bu da daha da ön plana çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Youtube Reklamlarını Kullanabilirsiniz

Bildiğiniz gibi pek çok farklı kanal en başta büyümek için Youtube reklamlarını kullanabilir. Kanalınızı anlatan bir video oluşturabilir ve Adwords ile bunu yayına sürebilirsiniz. Böylece ilgili sitelerde ve Youtube videolarında görüleceksiniz. Bu da direkt olarak abone kazanmanızı sağlayabilir. İsterseniz özel bir video oluşturabilir ya da en güzel videolarınızı tanıtım için verebilirsiniz. Tabii bu biraz maliyetli olacaktır.

Adwords reklamları ile çok kısa sürede büyüme gösterebilirsiniz. Tabii bunun için belli bir bütçeniz olmalı. Aksi takdirde istediğinizi elde edemeyebilirsiniz. Kesinlikle tanıtım yazısına ilk etapta yönelmek çok daha mantıklı olacaktır. Böylece otomatikman önerilmeyi sağlayabilir ve kanalınızın sadece Youtube tarafından değil, aynı zamanda Google tarafından da tanınmasını sağlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.