izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Agariofun Oynayan Zagor

hdmn1Zagor ve Agar iki kafadar , iki samimi dost ismi gibi duruyor kulağa ilk geldiğinde değil mi? Bence de öyle birbirine epey yakın iki isim ve iki soylu . Soylu diyorum çünkü Zagarı da Agario Play oyununa hepimiz biliriz .

Zagor ‘ u  tanımayan yoktur,hepimizin bildiği bir çizgi romandır . Artık evrensel bir lügat ta yer alan çizgi kahramandır . Kızılderililere karşı gösterdiği kahramanlıklarını ve kendinin yaptığı birkaç numara ile Kızılderililere yarı tanrı olarak tanıttığını hepimiz okumuş ve aynı zamanda balta girmeyen ormanda nasıl da ayakta ve hayatta kaldığını öğrenmişizdir .

Agario oyununu ilk gördüğümde isim benzerliğinden olsa gerek aklıma Zagor geldi , Zagor olsa idi o küçük balonları nasıl da büyümek için kullanırdı yorumunu yapmadan edemedim . Ve aynı zamanda uluslararası arena da oynanan bu oyunu Zagor kendi kendine dert edinip muhakkak en büyük olmayı isterdi . Bu büyük olmak ona yetmez bunun yanı sıra isminden de sıkça söz ettirmek isterdi diğer kullanıcılar tarafından .

Bu oyunu oynayan her kullanıcı da umarım Zagor’un intikamı peşine düşen hırsı ve kalitesi olur diyelim . Çünkü hırs sizi büyütür ve sizi başka şeylere esir etmez .

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.