İstanbul Şişli Partner

Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Agariofun Oynayan Zagor

hdmn1Zagor ve Agar iki kafadar , iki samimi dost ismi gibi duruyor kulağa ilk geldiğinde değil mi? Bence de öyle birbirine epey yakın iki isim ve iki soylu . Soylu diyorum çünkü Zagarı da Agario Play oyununa hepimiz biliriz .

Zagor ‘ u  tanımayan yoktur,hepimizin bildiği bir çizgi romandır . Artık evrensel bir lügat ta yer alan çizgi kahramandır . Kızılderililere karşı gösterdiği kahramanlıklarını ve kendinin yaptığı birkaç numara ile Kızılderililere yarı tanrı olarak tanıttığını hepimiz okumuş ve aynı zamanda balta girmeyen ormanda nasıl da ayakta ve hayatta kaldığını öğrenmişizdir .

Agario oyununu ilk gördüğümde isim benzerliğinden olsa gerek aklıma Zagor geldi , Zagor olsa idi o küçük balonları nasıl da büyümek için kullanırdı yorumunu yapmadan edemedim . Ve aynı zamanda uluslararası arena da oynanan bu oyunu Zagor kendi kendine dert edinip muhakkak en büyük olmayı isterdi . Bu büyük olmak ona yetmez bunun yanı sıra isminden de sıkça söz ettirmek isterdi diğer kullanıcılar tarafından .

Bu oyunu oynayan her kullanıcı da umarım Zagor’un intikamı peşine düşen hırsı ve kalitesi olur diyelim . Çünkü hırs sizi büyütür ve sizi başka şeylere esir etmez .

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.
istanbul araç kiralama Bursa evden eve nakliyat Ankara evden eve nakliyat Antalya evden eve nakliyat İzmir evden eve nakliyat İstanbul evden eve nakliyat