izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Sağlıklı Zayıflamak için 11 Kısa Öneri

Sağlıklı Zayıflamak için 11 Kısa Öneri 1Kilo vermek ve sağlıklı zayıflamak aslında kolay gibi bilinse de aslında çok karmaşık bir sürecin ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak bunu kısa adımlarda ve 11. Maddedeki mucize öneri ile çok kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Sağlıklı zayıflamak temel olarak aslında az kalori alımı ve fazla kalori yakımı ile kurulu teknikleri içerir. BePositive tarafından sunulan mucizevi Abrahamson metodumu sayesinde aşırı kilolardan kurtulmanız artık çok daha kolay. Çünkü sizlere sunmuş olduğumuz bu bioenerjiyöntemleri dahilinde gerçekleştirebileceğiniz zayıflama tekniklerinin hiçbirinde cerrahi müdahaleye gerek duyulmaktadır. Aşağıda sizlere sayacağımız bazı yöntemlerde mevcut fakat bunlar geçici olabilmekle beraber tarif edilen yöntemlerin bir ya da birkaçını uygulanması başarı elde etmeniz açısından yetersiz kalabilir. Vücudunuza veya hayat tarzınıza en uygun olabilecek zayıflama yöntemlerini sizler için sağlıyoruz. Bu sayede istediğiniz kiloya istediğiniz zaman diliminde ulaşabilirsiniz.

Vücut ihtiyacından fazla biriken kaloriyi yağ dokularına getirerek vücudun belli başlı bölgelerinde saklı tutar. Zamanla bu durumdaki artışlar fazla kiloya sebep olabilmektedir.

 

11 Zayıflama Önerisi

1) Güne su içerek başlayın ve gün içinde bolca su tüketin

İnsan bedenimizin %70’i sudan oluşmaktadır. Bu yüzden insan bedeninin daha sağlıklı kalabilmesi adına günlük yaklaşık 8-10 bardak su tüketmesi gerekiyor.

2) Kalori hesabı yapın

Zayıflamak için beslenme alışkanlıklarınızda bir takım düzenlemelere yer vermeniz gerekiyor. Bunların başında da elbette kalori hesabı gelmekte.

3) Kahvaltı ve ara öğünleri atlamayın

Ara öğün ya da kahvaltı öğünleri atlamak gibi sık sık yapılan beslenme hatalarından uzak kalmak gerekiyor.

4) Sağlıklı pişirme yöntemlerini uygulamaya özen gösterin

Sağlıklı besinleri tüketebilmek için kızartma gibi yöntemlerin tercih edilmesi aşırı ısıya ve doğrudan bu duruma maruz kalması beraberinde kimyasal ve metallerin Ataköy Model Bayan Benan ortaya çıkmasına sebep olmaktadır.

5) Dengeli beslenin, bol sebze tüketin

6) Beyin sağlığınız için özellikle de doymamış yağları tercih edin

7) Kahve ve bitki çayı içme oranınızı artırın

8) Egzersiz, koşu ve doğa yürüyüşünüzü düzenli hale getirin

9) İşlenmiş ya da hazır gıdalardan elinizden geldiğince uzak durun

10) Aşırı stresten uzak kalmaya çalışarak yağ oranınızı azaltın

11) Abrahamson Metodu ile şeker ve glurten tüketme arzunuzdan hemen kurtulun

Çok az kişi tartından bilinen gizli yöntem Abrahamson metodu yani bioenerji tedavisi sayesinde zararlı ya da şeker ilaveli Glutenli yemek veya atıştırmalıklardan imkanlarımız neticesinde tek seans ile bu aşırı kilo, ödem, şişkinlik, hazımsızlık gibi rahatsızlıklarınızdan kurtulabilirsiniz. BePositive sitesini ziyaret ederek telefon ile detaylı bilgi alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.