izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Altıntar Tarım Ürünleri

Altıntar Tarım Ürünleri 1 ALTINTAR, genel olarak bitki besin maddelerinin pazarlaması amacı ile 1988 yılında Antalya da kurulmuştur. Yaprak gübreleri, damlama sulama gübreleri, bitki gelişim düzenleyicileri ve zirai ilaçlar alanında geniş çaplı faaliyetlerde bulunmaktadır.Alanında uzman kadrosuyla mükemmel bir tarım hizmeti sunan altıntar kalitesinden hiç bir zaman ödün vermemektedir.

ALTINTAR, tüm bölgelerde ürün tanıtımı, çiftçi eğitimi konusuna büyük ölçüde önem vererek her geçen gün faaliyetlerini ve teknik kadrosunu arttırmaktadır. Damla sulama sisteminin Türkiye’de yaygın bir şekilde kullanılmasına başlandığı yıllarda, damla sulama gübrelerinin bilinçli bir şekilde kullanılması ve yaygınlaşması hususunda ALTINTAR büyük ölçüde katkıda bulunmuştur.

Altıntar tarım ürünleri 1988 yılından beri antalyanın en kaliteli tarım ürünleri şirketlerinden biri olmakta ve bunu devam ettirmektedir.Bazı ürünler: Humik asit, Fulvik asit, Yaprak Gübreleri, Mikro Elementler, Kontrollü çözünen gübreler, Organik gübreler, Yayıcı ve yapıştırıcılar, Amino asitler

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.