izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Amazon Büyük Hamle! Müşterilerinin Şimdi Satın Alıp Daha Sonra Ödemesine İzin Verecek

Satın almak istediğimiz birçok şey var, ancak bunun için her zaman paramız olmuyor mu? İyi haber şu ki, Amazon‘un Affirm ile yakında müşterilere şimdi satın alma ve daha sonra ödeme seçeneği sunacakları bir ortaklık duyurdu. Bu, birçok şirketin benimsemeye başladığı bir model, dolayısıyla Amazon‘un da öyle olması şaşırtıcı değil.
Bir bakıma Amazon, müşterilerin raftan ürünleri alıp dışarı çıkabileceği ve daha sonra ücretlendirileceği Amazon Go marketlerinde böyle bir modeli deniyor.

Amazon Büyük Hamle! Müşterilerinin Şimdi Satın Alıp Daha Sonra Ödemesine İzin Verecek 1
Bu yeni Affirm ortaklığıyla Amazon müşterileri gelecekte faturalarını bölebilecekler. Bu, 50 ABD Doları veya daha fazla satın alma işlemlerinin Affirm kullanılarak aylık ödemelere bölünebileceği anlamına geliyor. Ödeme sırasında onlara satın almalarının nihai maliyeti gösterilecek ve daha sonra sürprizlerle karşılaşmamak için ödeyecekleri miktarı gösterecek.
Affirm paralarını bu şekilde kazanacağı için elbette faiz uygulanacak. Bu miktarın %0 ile %30 APR arasında değişmesi beklenmektedir. Müşteriler ayrıca geri ödeme süresi açısından da 3 ay ile 48 ay arasında seçim yapabilecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.