Anasayfa / Teknoloji Haberleri / Telefon Taksitleri 12 Aya Çıkarıldı

Telefon Taksitleri 12 Aya Çıkarıldı

31 Ocak 2109’a kadar banka kredileri ile cep telefonları arasındaki taksit miktarı yarım yıldan bir yıla çıkarıldı. Olması gerektiği gibi, yön Ocak ayının sonuna kadar önemli olabilir. Cep telefonunda, kredi fırsatları geliştirme aşamasında genişledi. Bankaların Kredi İşlemlerine İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Resmi Gazete’de yayımlandı.

İhtiyaç olması halinde, Banka’nın Kredi İşlemleri Madde 12 / Bir üçüncü geçişi “cep telefonu, tablet ve PC 6 segmenti ile” değerleme “tablet ve PC satın kredi geliştirme kredisi gelişimini 6 segmentte artıyor, bin 3 bin 500 Türk lirası 12 bin, 12 bin 500 Türk lirası için geçerli cep telefonunun satın alınması için sağlanan ilerlemenin gelişimi “6 kadastro” olarak değiştirildi.

Benzer bir yöne göre, dördüncü olayı da içererek, cep telefonu kredisi ile 3 bin 500 liralık tutarla sağlanan avanslar, 31 Ocak 2019’a kadar bir yıl olarak bağlanmıştır.Uzun vadeli geçici cep telefonları 3 bin 500 TL ve banka satın alımında bir buçuk yıldan fazla bir zamandır bir sonraki yılın Ocak ayına kadar bir gelişme ayrımı için bir alet aldılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir