izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Amazon Prime İle Battlefield 5 Ücretsiz Oluyor !

Amazon Prime, Ağustos ayında kullanıcılarına yayınlayacağı ücretsiz oyunları duyurdu. Prime Gaming, önümüzdeki ay sekiz adet bedava oyunu kullanıcılarına sunacak. Bunlara ek olarak Genshin Impact, Rainbox Six Siege ve Fall Guys: Ultimate Knockout gibi yapımlar için sürpriz hediyeler de dağıtacağı söyleniyor.
Platforma gelecek olan sekiz oyundan yalnızca Amazon Prime aboneleri yararlanabilecek. 8 TL karşılığında aylık üye olabileceğiniz servis, aynı zamanda daha önce hiç abone olmayanlar için bir ay boyunca ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Sayfa İçeriği

Battlefield 5

Amazon Prime İle Battlefield 5 Ücretsiz Oluyor ! 1

DICE şirketi tarafından geliştirilen ve Electronic Arts yapımı olarak yayınlanan birinci şahıs nişancı türü Battlefield 5, 20 Kasım 2018’de Windows, PS4 ve Xbox One platformları için dünya çapında satışa sunuldu.

Indiana Jones and The Fate of Atlantis

Amazon Prime İle Battlefield 5 Ücretsiz Oluyor ! 2

Macera oyunu olan Indiana Jones and the Fate of Atlantis, LucasArts tarafından geliştirildi ve ilk olarak 1992’de piyasaya sürüldü.

Metamorphosis

Amazon Prime İle Battlefield 5 Ücretsiz Oluyor ! 3

Franz Kafka’nın hayal gücünden ilham alan unsurlara sahip Metamorphosis oyununda sayısız maceralara atılırsınız. 12 Ağustos 2020’de çıkan oyun PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları üzerinden satışa sürüldü.

Planet Alpha

Amazon Prime İle Battlefield 5 Ücretsiz Oluyor ! 4

Planet Alpha oyununda gizemli ve yabancı bir gezegende uyandıktan sonra hayatta kalmaya çalıştığınız bir haritanın içinde bulunursunuz.

Secret Files: Tunguska

Amazon Prime İle Battlefield 5 Ücretsiz Oluyor ! 5

Tunguska olayı olarak bilinen gizemli 1908 patlamasının arkasındaki koşulları düşünen bir macera haritasında gizemleri çözerek hikayeyi bitirmeye çalıştığınız oyun, 2006 yılında oyuncular ile buluştu.

Lost Horizon 2

Amazon Prime İle Battlefield 5 Ücretsiz Oluyor ! 6

Animation Arts tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından yayınlanan macera video oyunu Lost Horizon 2, ilk çıkan Lost Horizon oyununun devamı niteliğindedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.