izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Bayilik Veren Firmalar

Kendi işinizin sahibi olmak istiyorsanız ve bu durumda girişimci olmak gibi bir düşünceniz varsa;  marka olmuş bayilik veren firmaların bayiliğini alarak kendi işinizi kurabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Kendi işinizi kurmak için  var olan ve isim yapmış firmaların kampanya dönemleri yer almaktadır. Bazı firmaların Franchise bedeli almadan bayilik vermesi bir ayrıcalık olarak değerlendirilebilecek fırsatlar arasında yer alır.

Türkiye’nin her tarafından talep alan birçok marka; kampanyalar ve promosyonlarla ücretsiz olarak bayilik sunabilmektedir. Genelde ulusal pazarın öncüsü olarak büyük Global zincirlerin uzantısı ile köklü bir geçmişe  sahip markalardan oluşan ya da birkaç yıl öncesinde kurularak isim yapmış marka olarak sektör içerisinde yer alan firmalardan bayilik almak mümkün olabilmektedir. Ancak ortak bir şekilde yatırım şartları oluşması için avantaj yaratmış olan bir takım özellikler içeriyor olması hem girişimci olmak isteyenlere hem de kendi işini kurmak isteyenlere belli kampanyalar dâhili ile bu fırsatları yararlandırma imkânı vermesi avantaj sağlıyor.

Gayrimenkul, gıda, Restoran, hizmet, eğitim, tekstil, cafe gibi daha birçok sektör faaliyet göstermiş olduğu alanlarla ilgili yeni firma kurmak isteyen yatırımcılar için belli bir kolaylık sağlıyor. Siz de bu konuda girişimci olmak istiyorsanız ve bayiliği almak istiyorsanız; iyi bir şekilde araştırma yaparak hangi fırsatın daha uygun ve sağlam temellere dayandığı yönünde fizibilite yaparak daha sonrasında başvuruda bulunabilirsiniz. Genelde özel sektör içerisinde bayilik veren sektörler; girişimcilere yatırım yapması amacıyla kampanyalar dâhilinde bayilik sunmaktadır. Ancak bayilik veren firmaların girişimci olmak ve kendi işini kurmak isteyenlere bazı belirli şartları yer almaktadır. Bu özel şartları taşımak ve bu şartların çerçevesinde hareket etmek gereklidir.

Türkiye’de birçok açıdan bayilik veren firmalar yer almaktadır. Öncelikle nasıl bir iş yapmak istediğinizin tasarımını hazırlayın ve ona göre araştırma yaparak  bayilik veren firmaların uygun koşullarını gözden geçirerek hareket edin.  Ücretsiz olması sizin bir şekilde maliyeti düşük bir iş kurmanızda yardımcı olacak ve ayrıca tanınmış olan bir markanın devamı niteliğinde olması açısından müşteri potansiyeli içinde etkili olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.