Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Beni Kim Arıyor?

Özellikle telefonunuzu değiştirdiğinde bu problemle çok sık karşılaşabilirsiniz. Sizi kimin aradığını öğrenmeniz ise sadece birkaç dakika içerisinde mümkün. Üstelik bu erişim oldukça kolay bir şekilde sağlanabiliyor. 11860.com.tr sayesinde beni kim arıyor? sorusu tarihe karışıyor. Üstelik herhangi bir çağrı merkezi tarafından saatlerce bekletilmeden sadece internete bağlanabileceğiniz bir cihaz ile, bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Numaradan isim sorgulama servisimiz sayesinde o an içerisinde sizi arayan kişiye ulaşabilirsiniz. Kim bilir belki de aylardır beklediğiniz biri veya eski bir dostunuz telefonun ucunda sizleri bekliyordur.

Tüm bilinmeyenleri cevaplamak ve sizi bekleme zahmetinden kurtarmak için 11860.com.tr 7 gün 24 saat hizmetinizde. Ayrıca tüm sorgulama işlemleriniz lisanslı biçimde ve güvenilir şekilde gerçekleşmektedir.

Önceliğimiz Güven

İnternette bu hizmeti ücretsiz şekilde verdiğini iddia eden birçok site ite karşılaşmanız mümkün. Bu hizmetten en kolay şekilde yararlanmak isterken güvenliğinizi de tehlikeye atmayın. İnternet üzerinden hizmet veren birçok kuruluş, sonrasında bilgilerinizi sizden habersiz olarak başka yerlerde kullanabilir ve görüntülenmesini istemediğiniz yerlerde paylaşabilir. Bunun için 11860.com.tr sizlere Türkiye’nin en güvenilir sorgulama işlemini sunuyor. Rehberim silindi veya telefonum değişti diye üzülmenize gerek yok. ”Siz kimsiniz?” sorusu ile telefonları açmamak için 118 60!

Hangi Operatörler Bu Hizmetten Faydalanabilir?

Numara sorgulama yapmak için Türk Telekom, Vodafone veya Turkcell kullanıcısı olmanız yeterli olacaktır. Günün her saati hizmet alabildiğiniz servisimiz girdiğiniz numaraları operatörlerin veri tabanlarında sorguluyor ve daha sonrasında kısa bir süre içerisinde size gösteriyor.

Numara sorgulama servisimiz BTK onaylı olup en güvenli sistemlerle beraber yürütülmektedir. Günlük koşuşturmalarınızın arasında kayıt etmeyi unuttuğunuz numaraların kime ait olduğunu öğrenme fırsatını size sadece dakikalar içinde veren 11860.com.tr, bilinmeyen numara bırakmayacak! Bilinmeyen numaraları öğrenebileceğiniz servisimiz üzerinden aynı zamanda firma, fatura ve kişi de sorgulayabilirsiniz. Özellikle fatura sorgulama konusu herkesin düzenli olarak yapması gereken bir durum. Bizler de hayatınızı kolaylaştırmak adına oluşturulabilecek tüm servisleri tek bir çatı altında toplayarak web sitemiz üzerinden sizlere hizmet veriyoruz. Aynı zamanda dava, duruşma, icra dosyası gibi sorgulama işlemlerini de kolaylıkla yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.