izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Beyaz Eşya Arızası

Evlerimizde bulunan beyaz eşyalar neredeyse evimizin bireylerinden birisi gibidir. Çamaşır makinesi çamaşırlarımızı, bulaşık makinesi bulaşıklarımızı yıkarken çamaşır kurutma makineleri ise çamaşırlarımızı kurutmak için ideal olarak üretilmiş olan makine çeşitleridir. Beyaz eşyada bir numara olan Arçelik markası dünyaca ünlü bir marka olarak ülkemizde de neredeyse her iki evin birinde kullanılan markalardan birisidir. Ne kadar sağlamlığı ile tanınsa da arada bir çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, kurutma makineleri, buzdolapları, elektrik süpürgeleri ve küçük ev aletleri arıza yapabilir. Bu arıza da bize en yakın olan arıza servisleri tarafından giderilir.

İzmir bornova arçelik servisi beyaz eşyalarınızın hepsinde oluşmuş olan arızaların giderilmesinde veya bakım süresi gelmiş olan beyaz eşyalarınızın tüm sorunlarını kısa sürede geçirmektedir. İç dış bakımları servisimiz tarafından yapılırken, oluşmuş olan arızaların parçaları da servisimizce temin edilir.

Tüm markaların arızalanma oranı hemen hemen aynıdır. Arıza oluşma süreci ortalama bir beyaz eşya alındıktan üç yıl sonra başlayabilir. Arıza başladıktan sonra değiştirilen parçalar sıfır parça olacağından aynı parça üzerinde tekrardan arıza görülmemektedir. Arıza sonucunda değiştirilen parçalar için arıza giderici servisler tarafından mutlaka bir garanti belgesi verilmektedir. Garanti belgesi arızalı parçanın yerine takılmış olan sıfır parçanın arızalandığında ücretsiz bir şekilde değiştirilmesi veya tamir görmesi için verilmektedir.

Beyaz eşyalar veya dijital eşyalar ilk olarak alındığında Türkiye’de her eşya için hemen hemen verilen garanti süreci iki yıl kadardır. Bu iki yıl içinde görülen her arıza firma tarafından ücretsiz olarak giderilir. Beyaz eşya veya dijital eşya parçaları üzerinde oluşmuş olan arızaların çeşidine göre bu süreçte ücretsiz olarak parça değişimi de karabağlar arçelik servisi tarafından yapılmaktadır. görüntüde oluşan taşınma esnasındaki arızalar da taşıyıcı taraf veya eşyanın sahibi tarafından arızanın oluşturulup oluşturulmadığı göz önünde bulundurularak servisler tarafından bu arızalar da garanti kapsamında giderilebilir. Garanti kapsamındaki beyaz eşya ve dijital eşyalar için kullanıcı tarafından kasti olarak oluşturulan arızalar garanti kapsamına girmemektedir. Mesela bir diz üstü bilgisayar veya bir akıllı cep telefonun suya düşerek arızalanması buna dahildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.