izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Birbirinden Güzel 8 WordPress Teması

Çoğu kişinin ve hatta kurumsal firmaların bile kullandığı WordPress yazılımlarında kullanabileceğiniz birbirinden güzel temaları bir araya topladık. Oldukça farklı kategorilerde hizmet veren web sitelerinde kullanılabilecek 9 WordPress Temasına göz atmaya hızlı şekilde başlayalım.

Envince

envince[1]

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan Envince temasını çoğunlukla Haber, Magazin ve Portal gibi alanlarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ana sayfa üzerinde ki manşet ve kategorilendirme sistemi oldukça hoş durumda.

FoodHunt

foodhunt[1]

Geliştirilen bu tema çoğunlukla restoranların web sitelerinde kullanılacak türden. Küçük hamleler ile oldukça kapsamlı seviye getirecek olan WordPress teması FoodHunt sizlere hizmet vermek için özellikleriyle kullanıma çıkmayı bekliyor.

eStore

estore[1]

Kendi çağınız da küçük bir satış gerçekleştirdiğiniz alışveriş sitesiniz varsa, eStore teması ile geniş bir kitleye internet üzerinde hitap edebilirsiniz. Sade ve kullanışlı ara yüzü sayesinde ziyaretçileri sıkmayan bir görünüme sahip.

ColorMag

colormag[1]

Bu tema tamamen geliştiricinin yetenekli ellerine kalıyor çünkü her türlü amaca hizmet verebilecek olan tema, Portal görünümü ile kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Explore

explore[1]

Kurumsal firmanızın çalışmalarını yayınlayabileceğiniz basit ve modern tekniklere uyarlanmış tasarıma sahip.

Himalayas

himalayas[1]

Bir önceki Explore temasında olduğu gibi kurumsal ve çalışmaların yayınlanacağı türde tema. Geniş özelliklere sayesinde kullanıcıların gözüne daha fazla hitap ediyor.

ColorNews

colornews[1]

Haber, Blog, Portal türlerinde web sitelerinde kullanılabilecek tema olan ColorNews teması oldukça kişisel bloglara özgü bir tema. Sitenizin ana sayfası üzerinde ki kategorilere göre düzenleyerek, Ziyaretçilerin ilgisini çektiği düşünülen içerikleri ve kategorilere göre isteğine göre seçebilirsiniz.

Spacious

spacious[1]

Yapmış olduğunuz işleri müşterilerinize sunabileceğiniz bir portfolyo üzerinde kullanabileceğiniz Spacious teması, Çok şık ve modern görünümü birlikte bu liste üzerinde yer almayı hak ediyor. Ana sayfa üzerinde hizmetlerimiz, yaptığınız işleri ve hakkınızdaki bilgileri rahatlıkla sergileyebileceğiniz bu temayı kullanmanızı öneririm.

Bu yazımızda verdiğimiz temaları rahatlıkla kullanarak internet ortamına adım atabilirsiniz. Yukarıda ki temaları indirmek için üzerinde ki başlıklara tıklayıp, indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyaları yüklemek için FTP yöntemi ile gerçekleştirebilirsiniz.

windows 10 pro

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.