izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

WordPress Son Sürüm İndir

Wordpress Son Sürüm İndir 1Arkadaşlar günümüzde wordpress sürümlerini indirebileceğiniz bir çok adres mevcut. Fakat bunlardan kaçı güvenli kaçı güvensiz bilemiyoruz. Son zamanlarda bir takım kişiler wordpress indirme sitesi açarak içerisinde shell bulunan wordpress sürümlerini kullanıcılara indirtmekte ve sonra bu shelli sitelere girerek at koşturmakta bu duruma düşmemeniz için sizin için özel olarak kontrol ettiğim güvenilir wordpress son sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Genelde wordpress sürümlerini bir kere indrip kurarız ve eğer shelli bir sürüme denk geldiysek vay gelmiş halimize uğraş dur ondan sonra araki shell bulasın kim bilir hangi klasore hangi isimle gizlemiş vatandaş. Lafı fazla uzatmadan kurulum ve güncelleme hakkında da biraz bilgi verelim.

Sayfa İçeriği

Kurulum

1.Adım: İndirdiğiniz wordpress sürümünü hostunuza upload edin.
2.Adım: www.siteadi.com şeklinde sitenize bağlanın zaten otomatik kurulum sayfası çıkacaktır veritabanı kullanıcı adı ve şifrenizle kolayca kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım: Eğer Linux/Unix host kullanıyorsanız wp-contens/uploads klasorunu manuel olarak oluşturup chmod ayarlarını 777 olarak ayarlayın çünkü Linux/Unix hostta yazma izinleri otomatik gelmediği için sitenize resim yüklerken sorun çıkartacaktır.
4.Adım: Eğer panel üzerinden temanızda değişiklik yapacaksanız wp-content/themes/tema klasorunuze tüm alt dizinleriyle beraber 777 yazma izni verin. (Linux/Unix hostlarda)

Güncelleme

1.Adım: İndirdiğiniz son sürüm wordpress dosyalarının içindeki wp-content klasoru ve ana dizindeki wp-config-sample.php klasorunu silin.
2.Adım: Dosyaları komple eski dosyaların üzerine yazacak şekilde hostunuza upload edin.
3.Adım: siteadi.com/wp-admin yazdığınızda güncelleme butonu karşınıza çıkacaktır butona tıklayın ve güncellenmiş wordpress sitenizin tadını çıkartın.

Hepsi bu kadar arkadaşlar wordpressin bu kadar pratik olmasına bayılıyorum 🙂
Rar Şifresi: www.hduman.com

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.