izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Böcek İlaçlama Fiyatları

Özellikle İstanbul gibi sahil kenarında bulunan, nemli bir ortama ve eski yapılara sahip olan şehirler sıklıkla böcek / haşere sorunu ile yüzleşmek zorunda kalmaktadırlar.

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından yapılan değerlendirmeler, dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşanan haşere sorunlarının her yıl milyonlarca – milyarlarca dolar değerinde maddi zarar verdiğini gösteriyor. Bazı böceklerin ve diğer haşere türlerinin (yılan, akrep, fare vb.) neden oldukları sağlık sorunları ise, başta çocuklar gelmek üzere yüzbinlerce kişinin ölümüne yol açıyor.

Ülkemizdeki haşere sorunları bu kadar büyük olmasa da, Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Birimi vatandaşların böcek istilalarına karşı dikkatli olmalarını öneriyor. Böcek sorunuyla yüzleşmek zorunda kalan vatandaşlarımız, düşük ücretlerle hizmet veren ve Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsat almış olan Böcek İlaçlama Şirketlerinden yardım alabilirler.

Böcek İlaçlama Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Böcek ilaçlama fiyatları haşere sorununun cinsine ve ilaçlanması gereken alanın metre kare cinsinden büyüklüğüne göre belirleniyor. Temelde bu kriterler göz önüne alınıyor ama kullanılan ilaçların cinsi, markası ve miktarı da böcek ilaçlama fiyatlarını etkiliyor. Tabi bu kimyasalların uygun araçlar kullanılarak uygun yöntemlerle uygulanması da gerekiyor ve böcek ilaçlama fiyatları üzerinde etkili oluyor.

Düşük görünen fiyatlarla ilaçlama hizmeti vermeyi teklif eden şirketler, Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatı olmayan ve uygulamayı yapmak için gereken yeterlilik belgelerine sahip olmayan şirketler olabiliyor. Dolayısıyla yaptıkları ilaçlama işlemi sonucunda sağlık sorunlarıyla karşılaşma ve / veya böcek problemini çözememe gibi risklerle karşılaşmayı göze almanız gerekiyor. Tabi bu sonuçla karşılaşmanız halinde katlanmanız gereken maliyetler de onlarca katına çıkabilir.

Oysa Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsat alan ve gerekli diğer belgelere sahip olan şirketler, insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlar kullanarak yaptıkları böcek ilaçlama uygulamalarının sonunda sorundan kurtulmanızı garanti ediyorlar. Üstelik diğer örneğe göre pahalı olarak kabul edilen bu hizmeti birkaç paket sigara parası karşılığında veriyorlar. Bu şirketler hakkında daha fazlası için linke tıklayın, paranızı koruyun ve sağlığınızı riske atmayın!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.