izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Okula Dönüşün Vazgeçilmezi Sırt Çantaları

Okula Dönüşün Vazgeçilmezi Sırt Çantaları 1Tüm dünyayı etkisi altına aldığı gibi ülkemizin de en önemli konularından biri Covid-19 salgını.Pandemi ile beraber hayatımız, alışkanlıklarımız ve yaşantımız baştan aşağı değişmiş durumda. Bu dönemde ailemize daha fazla vakit ayırarak salgın öncesinde kaçırdığımız birçok şeyi de keşfettik.

Pandemi süresince Anne ve Babaların hayatlarını en çok meşgul eden konulardan biri ise eğitim oldu.Pandemiden en çok etkilenen çocuklarımız, arkadaşlarından, öğretmenlerinden ve okul ortamından bir hayli uzak kaldı. Çocuklarımızın bu dönem boyunca uzaktan eğitim ile devam eden eğitimleri bir nebze de olsa okuldan kopmamalarını sağladı.

Bildiğiniz üzere birçok büyük devlet bu salgın karşısında bir tedavi arayışına girmiş durumda. İlk araştırmalar ile beraber aşı çalışmalarına başlandı, aşılama işlemlerinin sonrasında normalleşmeye başlayan ülkeler ile beraber ülkemiz de normalleşmeye, pandemi süresince kapalı olan okul, kafeler, alışveriş merkezleri vb. insanların çokça bulunduğu ortamlar da açılmaya başladı.

Yeni normalleşmeye açıkça en çok sevinen ve ihtiyacı olan ise çocuklarımız oldu. Eğitim bu süreçte ne kadar uzaktan devam etse de yüz yüzenin yerini tutmadığını ve çocuklarımızın okul ortamını özlediğini gördük.

Çocuklarımız okula geri dönmenin heyecanı ile okulda kullandıkları kalem, silgi, defter ve sırt çantası gibi birçok materyali de özlemiş durumda. Okulun verdiği bu heyecan ile yeni kırtasiye ürünleri almak isteyebilirler sonuçta aylardır okullarından o sıralardan, öğretmenlerinden ve arkadaşlarından uzak kaldılar bu süreçte çocuklarımızın isteklerini geri çevirmemeli ve onları memnun etmeliyiz. Çocuklarımıza pandemi süresince nasıl ki dikkat edip sağlığını düşündük okulda kullanacakları kırtasiye ürünlerini de alırken aynı şekilde dikkat etmeli ve sağlıklarını korumalıyız. Bu konuda uzunca bir araştırma yapmalı ve sağlık standartları konusunda en az siz ebeveynler kadar dikkat eden markaları tercih etmeliyiz.

Çocuklarımıza okula dönüşte ilk olarak bir sırt çantası almalıyız. Peki Neden ilk sırt çantası? Uzaktan eğitim süresi boyunca sırt çantası kullanmayan çocuklarımız okula geri dönüşte sırt çantasının ağırlığı ve uzun süre boyunca kullanmadıkları içinağır ders kitapları ve araç gereçlerin ağırlığı ile zorlanabilir o yüzden onlara ev ortamının rahatlığını hatırlatacak, okulda kullanacağı ders araç gereçlerini rahatlıkla taşıyabileceği ve konforlu hissettirecek bir sırt çantası almalıyız.

Çocuğunuzun sınıf fark etmeksizin okula geri döneceği günlerde sırt çantasında çokça kitap olacaktır bu da ağırlık ve sırt ağrılarını da beraberinde getirecektir.Bu konuda köklü bir geçmişe sahip olan ve kalitesiyle adından her alanda söz ettiren sağlık standartlarına özellikle de bu salgın süresince uyarak kendini bizlere bir kez daha kanıtlayan Nike markasını sizlere önermek istiyorum. Kullanılan malzeme kalitesi, tasarımı ve sırt anatomisine uygun üretilen Nike sırt çantaları hem hafif hem de konforlu olmakla beraber çocuklarımızın sırt ağrıları çekmesini engellemiş oluruz.

Okula geri dönüşte çocuklarımızı pandeminin bıraktığı olumsuz izleri unutturmalı ve mutlu etmeliyiz. Sağlıklı ve mutlu bir nesil yetiştirmeliyiz ki geleceğimizi daha güzel şekillendirebilsinler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.