izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Call of Duty serisi farklı bir boyut kazanıyor !

Call-Of-Duty-Black-Ops-3-140x140Oyunlara olan ilgi dünya üzerinde hiç kuşkusuzki son derece yüksek. Özellikle savaş , bilim – kurgu oyunlarına olan ilginin son derece fazla olduğunu söyleyebiliriz. Savaş oyunları arasında en dikkat çekici olan oyunlardan birisi ise hiç kuşkusuzki Call of Duty serisi. Yıllardır oyuncuların adeta gözbebeği olan Call of Duty son yıllarda biraz değişkenlik göstermiş, bilim-kurgu unsurlarını içerisinde daha fazla barındırır hale gelmişti. Ve elimize ulaşan bir bilgiye göre bundan sonra Call of Duty daha da gerçe küstü bir oyun olarak karşımıza çıkacak.

YENİ OYUN UZAY BOŞLUĞUNDA GEÇECEK

Sevilen oyun serisi Call of Duty’de çok büyük değişimler yaşanıyor. Elimize ulaşan bazı bilgilere göre Call of Duty oyunu bundan sonra daha çok gerçek üstü olayları konu edinecek. Bilindiği üzre Call of Duty dendiğinde akla daha çok tarihsel savaşlar v.b. gelmekteydi. Tarih unsurunu çok güzel bir şekilde işleyen oyun bundan sonra artık geçmişe değil geleceğe bakacak ! Call of Duty’nin yeni oyunu olarak karşımıza çıkacak olan Call of Duty Far Future Warfare, diğer oyunlardan farklı olarak Uzay boşluğunda geçecek. Oyunun bazı bölümlerinde dünyadan da bölümlerin bulunacağı ancak genel olarak Uzay boşluğunda fantastik bir savaşın söz konusu olacağı öğrenildi.

TUHAF SİLAHLARA HAZIR OLUN !

Genelde bilim kurgu unsurunun yüksek olduğu oyunlarda ilginç, fantastik birçok silaha yer verilir. Call of Duty Far Futura Warfare oyununda da günümüzde bulunmayan, gerçek üstü, fantastik silahların yer alacağını tahmin ediyoruz. Hatta bununla ilgili ciddi bazı sızıntılara da ulaştık. Yeni Call of Duty Far Future Warfare oyununun her anlamda son derece hayalperest bir oyun olacağını ifade edebiliriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.