izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Google, Pixel 6 Serisinden Yeni Haber Kendi Google Yonga Setiyle Gelecek!

Dünya arama devi Google, Twitter’dan yapmış olduğu paylaşımlarda Pixel 6 serisi hakkında ilk bilgileri takipçilerine paylaştı. Bu bilgilerin en çok ses getirecek olanı, şirketin kendi yonga setini geliştirdiğini duyurmasıydı. Pixel 6, Google’ın kendi yonga seti Tensor’la birlikte gelecek.
Google’ın Pixel 6 ve Pixel 6 Pro olarak isimlendirileceği bu yeni bu üyeleri, Google’ın akıllı telefonlarına yeni bir soluk getirecek. Bu yeni soluğun ilk detaylarıysa, Google tarafından resmen paylaşıldı.

Google, Pixel 6 Serisinden Yeni Haber Kendi Google Yonga Setiyle Gelecek! 1
Google, yeni Android akıllı telefonlarına dair çok fazla bilgi paylaşmadı. Fakat şirket, bu telefonlarda tüm işlemleri yönetecek yonga setine dair önemli bilgiler paylaştı. Paylaşılan bilgilere göre Google, yeni Pixel 6 serisinde ‘Tensor SoC (yonga seti)’ isimli yonga setine yer verilecek. Şirketin veri merkezlerinde kullandığı işlemcilerinin adını taşıyan yonga setinin detayları ise şu şekilde:
Tensor yonga seti, yalnızca işlemciden oluşmuyor. Google tarafından tasarlanan yonga seti, bünyesinde yapay zekayı yönetecek mobil TPU’yu ve güvenliği sağlayacak Titan M2 çipini içinde barındırıyor. Bununla birlikte bir adet işlemci, grafik işlem birimi ve 5G modem de yonga setinin içinde yer alıyor. Bu parçaların detayları ise şu anlık bilinmiyor.

Google, Pixel 6 Serisinden Yeni Haber Kendi Google Yonga Setiyle Gelecek! 2

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.