izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Cem Yılmaz, Netflix’in Erşan Kuneri Dizisinden Yeni Kareler Paylaştı!

Hepimizin severek takip ettiği ünlü oyuncu Cem Yılmaz’ın hem senaristliğini hem de yönetmenliğini yaptığı ve filmde başrol olduğu sitcom projesi Erşan Kuneri ‘den yeni görüntüler paylaşıldı. Çekimleri devam eden dizi, ünlü komedyenin G.O.R.A. filmindeki aynı isimli karakterin hayatını ele alıyor. Düzenli olarak sosyal medya hesabından set görüntüleri yayınlayarak gelişmeleri paylaşan Cem  Yılmaz, yeni fotoğraflarla diziden neler beklememiz gerektiğini gösterdi.

Cem Yılmaz, Netflix’in Erşan Kuneri Dizisinden Yeni Kareler Paylaştı! 1
Erşan Kuneri’nin kim olduğunu kısaca anlatalım: Cem Yılmaz’ın kaleme aldığı 2004 yapımı bilim-kurgu filmi G.O.R.A. ile izleyici karşısına çıkan Erşan Kuneri, 1970’li yıllarda yaşayan 18+ film yapımcısı. Sarkastik bir tarzı olan karakter, kimi zaman verdiği ironik mesajlarla seyirciyi güldürürken aynı zamanda düşündürmeyi başarmıştı. Kendisini 2018 yapımı Arif V 2016’da da rastlamıştık.
Çektiği filmlerinin yayın haklarını Netflix’e devreden Cem Yılmaz’ın yolları Erşan Kuneri sayesinde yeniden dijital platformla birleşti.

Cem Yılmaz, Netflix’in Erşan Kuneri Dizisinden Yeni Kareler Paylaştı! 2
2022 yılında Netflix’te yayınlanması beklediğimiz Erşan Kuneri büyük oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Başrolünde Cem Yılmaz’ın olduğu dizide usta oyuncuya Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Necip Memili, Özkan Uğur, Nilperi Şahinkaya eşlik ediyor.

Cem Yılmaz, Netflix’in Erşan Kuneri Dizisinden Yeni Kareler Paylaştı! 3
Türkiye’de kimsenin cesaret edemediği bir iş
Geçtiğimiz hafta diziyle alakalı açıklama yapan Zafer Algöz, beklentileri yükseltti. Üç aydır çalıştıklarını belirten Algöz, her bölümün sinema filmi tadında olduğunu ima ederek “birbirinden farklı, kaliteli işler” dedi. Usta oyuncu sözlerinin devamında şu ifadeleri kullandı:
Bugün repo günümüz. Heyecanlı değiliz, sakiniz. Üç aydır çalışıyoruz. 2022 Mart ya da Nisan gibi gösterime girer. Hepsi sinema filmi gibi, kaliteli ve birbirinden farklı işler. Çok masraflı, özen gösterilmiş bir iş. Sekiz karakter oynuyoruz, hepimiz, adam başı. Hep aynı adamlar yok, çok farklı oyuncular var bu kez. Her birini sinema filmi özelinde çekiyoruz. Aceleye getirilmeden, ince düşünülmüş, pahalı bir prodüksiyon. Hiç ucuz değil. İddialı olacak ama Türkiye’de kimsenin kolay kolay yapmaya cesaret edemediği kaliteli bir iş. açıklamasında bulundu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.