izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Cep Telefonu Takip Uygulamaları

Günümüzde ülkemiz dahil bir çok ülkede yasal telefon takip programları kullanılmakta ve kullanımı gün geçtikçe artmaktadır. Bu programlar genellikle çocuğunu merak eden ebeveynler, yaşlı yakınlarını merak eden kişiler, personelini takip etmek isteyen şirketler vb. tarafından kullanılmaktadır.

Programlar genelde cep telefonuna yüklenmekte ve uygulama olarak indirilebilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi de kullanılan uygulamanın güvenli ve kaliteli olup olmadığıdır. İşte bu noktada Flexispy Extreme rakiplerinden her zaman bir adım önde; iPhone ve android ve diğer mobil işletim sistemleri için geliştirilen bu uygulama kolayca indirilebilir; android, ios ve diğer uyumlu işletim sistemine sahip olan cihazlara yüklenebilir.

Bir telefon dinleme programı olan flexispy; şifre gösterme, gizli kamera, whatsapp takibi, facebook takibi, görüşmeleri canlı dinleme, ortamı canlı dinleme, jailbreak ve root gizleme, sınırsız telefon değiştirebilme ve uzaktan silebilme gibi özellikleri yasal olarak kullanıcılarına sunmaktadır.

Bir çok şirket, personellerini izlemek için iş yasasına ters düşmeyecek şekilde takip programları kullanabilmektedir. Büyük şirketler tarafından en çok tercih edilen program olan mspy ; şirketlere personelleri izleme, SMS ve MMS takibi, e-mail takibi, internet kullanımı takibi, GPS üzerinden konum belirme, multimedya dosyaları takibi vb. özellikler sunar. Bu sayede şirketler personellerinin kendi kuralları dışına çıkıp çıkmadıklarını, acil bir durumda ulaşamadıkları personelin nerede olduğunu öğrenebilir.

Bir çok durumda hayat kurtarabilecek bu uygulamalar android ve ios dışında ayrıca windows, symbian, blackberry işletim sistemleri olan telefonlarda da kullanılabilir. Kullanımı oldukça basit olan bu uygulamaları ücretli olarak edinebileceğiniz gibi demo sürümlerini kullanma imkanınız da vardır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.