izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Farklı Ama Zevkli Oyunlar

Trafficracer oyunu oynayanlar bilir. Hızlı yapılması gerekilen bu oyunda hile arıyor olabilirsiniz ama maalesef bulamayacaksınız. Ama hilelerin dışında oyunu nasıl daha iyi oynayacağınızı anlatan taktikler alsanız çok daha başarılı olabilirsiniz. Örneğin trafficracer hilesi için aslında size gerekli olan tek şey hız. Sizler oyundan kadar hızlanırsanız o kadar başarılı olacak ve oyunda daha fazla kalma şansını yakalamış olacaksınız. Yapmış olduğunuz kazalardan daha az etkilenecek ve hız sayesinde çok daha fazla puan toplamış olacaksınız. Bu gibi kıstasları dikkate alarak harika bir araba yarışının içinde yer alabilirsiniz

Peki, araba yarışı sevmeyeneler için farklı alternatifler yok mu? Elbette var. Son aylarda çok fazla sevilen ve daha çok mobil olarak oynanan bir strateji oyunumuzda var. Clash of clans olan adı ile oyun severleri mutlu eden bu oyunda hile bulmak aslında daha kolay. Clash of clans hilesi için bazı programları indirmeniz ve o şekilde işlem yapmanız gerekiyor. Ama bizce onlara girmeye ve zaman kaybetmeye hiç erek yok. Sizler başarınız işe oyunlarda harikalar yaratacak ve çok güzel bir şekilde oynanmasını sağlıyor olacaksınız. Özellikle strateji seviyorsanız, zaten oyunun ana hatlarını hemen çözecek ve oynadıkça oynamak isteyeceğiniz bir tür haline gelecektir.

Daha kolay ve zevkli bir oyun arıyorum diyorsanız o halde SubwaySurfersoyununu tercih edebilişiniz. Bu oyun biraz daha basit ve kolay.  SubwaySurfers Hile var mı diye merak ediyorsanız onunda cevabını verelim tabi ki. Maalesef yok. Bu oyunda kurallara göre oynuyor ve zamanla yarışarak engeller yenilmemeye çalışıyorsunuz. Sizler hilelere odaklanmadan altınlardı toplamayı ve yanmayacak şekilde canlarınızla devam etmeyi atlamayınız. Oynadıkça daha kolay hale gelecek bu oyunlar için başarıya ulaşmanız hiç zor olmayacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.