izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Çiçekle Gelen Bitimsiz Mutluluklar

İcicek-sepeti-13nsanların mutlu olması için, çok da büyük harcamalar yapmaya gerek olmaz. Bazen sevgiyle uzanan eller, sizi mutlu etmeye kâfi gelir. Çiçekleri sevmeyen yoktur. Özellikle bayanlar, çiçeklere bayılır. Kimisi gülleri kimisi papatyaları sever. Kimisi de orkidelerle çok mutlu olur. Sunum da en az çiçekler kadar önemlidir. Bazen bukette bazen ise sepette sunulur.

Çiçek sepeti içerisinde yer alan, her zevke, her beğeniye uygun çeşitleriyle sizi bambaşka dünyalar götürebilir. Özellikle hasırdan örülerek, tamamen el işçiliği olan hasır sepetler içerisinde gelen güller, karanfiller, papatyalarla bezeli sepetler bazen hasta ziyaretlerinde moral olsun diye bazen de sevgiliye, eşe, anneye, arkadaşa sunulur. Sonuçta oluşan yüzde bir tebessüm, sevinle dökülen gözyaşları, karşıda bıraktığı sevinç imgelerini görmemizi sağlar. Çiçek sepeti karton mukavva kâğıtlarla da yapılır. Özellikle el işi eğitmenlerinin yaratıcı fikirlerinin bir ürünü olan bu rengarenk mukavva kağıtlardan yapılan sepetler, içesine konulan papatyalarla çok hoş bir ambiyans oluşturur. El işi birçok bayanın elinden gelir. Sevdiklerinizi mutlu etmek için kendi el emeğinizi sunabilirsiniz el işi tığla örülen sepetler kolalanarak sertleştirilir ve sabit durması sağlanarak, içerisine isteğe bağlı olarak çiçekler konularak da hediye edilebilir hem bu sayede el emeği olduğu için bir ömür hatıra olarak da saklanmış olur.

Yine el emeği olarak yapılan bir başka çiçek sepeti de çam kozalakları ile yapılandır. Güçlü yapıştırıcılar sayesinde, bu kozalaklar birbirine yapıştırılarak bir sepet yapılır içerisine ise konulan kır çiçekleriyle hem çok doğal olur hem de karşınızdaki kişiyi çok mutlu edersiniz.

Son yıllarda keçe, hayatımızda önemli bir yer edindi. Gerek süslemede gerek çanta yapımında gerekse de bronş olarak kullanılmaktadır. Yine bu anlamda keçeden de sepet yapmak pek tabi mümkündür. Bir plastik saksıdan yardım alarak, bu saksının dış kısmına keçeyi yapıştırırız. Rengi tamamen sizin isteğinize bağlıdır. İster kırmızı, pembe, sarı isterseniz beyaz nasıl isterseniz sonrasında yine dış kısmına çiçek, kelebek, uğur böceği gibi yine keçeden olan figürler yapıştırarak süsleyebiliriz. İçerisine de kırmızı, beyaz güller koyarak şahaneler yaratabiliriz.

Yine hasırdan yapılan bir sepet satın alarak dış kısmına kurdele ve fiyonk geçirdiğinizde çok şık bir çiçek sepeti haline gelmiş olur. Bir de cam fanuslara yapılan boyamalar ve içerisine konulan renkli çakıl taşları sayesinde çok şık bir çiçek sepeti yapmış olunur. Çiçek tüm bayanların yüzünde bir tebessüm bırakır. Hoş bir sepet içinde sunulan çiçeklerde ayrı bir anlam ifade etmektedir.

Çiçek sepeti seçenekleri için http://www.ciceksepeti.net/cicek-sepeti-antalya/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.