izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Çene Cerrahisi

Çene cerrahisi, ağız, diş ve çene ile ilgili çeşitli hastalıkları tedavi edilmesini sağlayan bir daldır.

Hastalarına çene cerrahisikonusunda yardımcı olan kurumumuz, dönemin son teknolojisini yakından takip ederek, hastalarına en iyi tedaviyi sunabilmek amacıyla kendini ve personellerini sürekli olarak geliştirmeye devam etmektedir.

Güçlü kadrosuyla beraber çeşitli standartlarda hastalarının sorunlarına çözüm olan personellerimiz ve kurumumuz, hastalara karşı bireysel tedavi yöntemini benimsemektedir. Bu noktada da beceri, ileri teknoloji ve çağdaş bilgiyi kullanmaktadır. Sadece çene cerrahisi konusunda değil, aynı zamanda toplumdaki ağız ve diş sağlığını geliştirmek ve bu tür bilincin oluşmasına yardımcı olan kurumumuz, çeşitli projeleri desteklemektedir.

Hizmetlerimiz

Kliniğimizin en temel amacı, ülke ve dünya çapında tercih edilen olmaktır. Teknolojik donanımlarıyla son derece öne çıkan kurumumuz hastalarını rahat ettirmek için onlara ferah bir ortam sunmaktadır.

Uzun zamandan beri hizmet veren kliniğimiz başta çene cerrahisi olmak üzere, implant, lamine diş kaplama, 20’lik dişler, çene kistleri, porselen dolgular, periodontoloji gibi çeşitli alanlarda hizmet vermekteyiz

Çene Cerrahisi Randevu

Toplumun çene cerrahisi ve ağız sağlığı konusunun dışında hastalarının haklarına saygı gösteren kurumumuz, sektör içerisinde tercih edilen bir kurum olmayı hedeflemektedir. Ağız ve diş sağlığının dışında özellikle çene cerrahisi tedavisinde önemli bir rol oynayan Yrd. Doç. Ayşe YILMAZ alanında son derece başarılıdır. Çene cerrahisi tedavisi noktasında bilgi ve randevu almak içinwww.pourdent.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

mcafee

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.