izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Daha Fazla Buhar Çıkarın

Sigara kullananların aldığı hazın genel sebebi çıkan buharındadır. Aslında normal sigara nargile gibi tütün ürünü kadar duman çıkarmaz. Genellikle insanların ayda yılda bir içmek isteyeceği nargile, sigaraya göre kullanılan madde farkı vardır. Bu yüzden tercihi sigara yönünde olan çok insana rastlarız. Sigaranın nargile gibi duman çıkarması artık mümkündür. Çünkü teknolojik bir ürün olarak karşımıza gelen elektronik sigara içeriğinde bulundurduğu VG ile Likidi buhara çevirerek çok fazla duman çıkmasını sağlamaktadır. Özellikle fazla duman çıkmasını sağlayan nbase içeriğindeki  VG yani bitkisel gliserin miktarına göre değişim göstermektedir. Fazla miktarda bulunduğu zamanlarda daha fazla buhar oluşmasını sağlamaktadır.

Buhar oluşumunun sebebi

Buhar oluşumu da tamamen bitkisel olmaktadır. Elektronik sigara içeriğinde bulunan nbase sayesinde oluşan bu buharın oluşması insanlara büyük haz vermektedir. Verdiği bu haz çoğu insanın normal sigaraya olan bağımlılığını da azaltmıştır. Elektronik sigara normal sigara içmenizi engelleyebilecek bir kapasiteye sahiptir. Birçok kişi bunu deneyerek göstermiş olmuş ve birçok kişi elektronik sigara ile sağlık sorunlarını azaltmıştır.

Sağlığınızın daha iyi olması için

Sigara bağımlılığı bazı insanlarda çok küçük yaşta başlayabiliyor, bazı insanlarda ileri yaşlara gelmesine rağmen hala bırakamıyor. Normal sigaraya göre çok daha iyi gelen elektronik sigaranın maddesi olan nbase bitkisel gliserin ve propil glikol birleşimin ortaya çıkardığı bir karışım olduğundan çok daha sağlık sorununu engelleyecektir. Sağlık sorunun en çok karşılaşıldığı sigara, içenlere birçok hastalık yaşatmaktadır. En başta öksürük, astım gibi boğaz sorunlarının en büyük nedeni normal sigarada bulunan maddelerdendir. Bunun için elektronik sigara tercihi yapmadan önce bazı konulara dikkat çekmek gerekir. İstediğiniz oranı kendiniz belirleyerek sigara keyfi yaşayabileceksiniz.

Nikotin seviyesi de önemli

Son yılların en çok tercih edilen elektronik sigarasının içeriğini kendimiz  seçtiğimiz için tiryakilik önemli bir ayrıntıdır. Özellikle son dönemlerde sık sık duyduğumuz sigaranın nikotin seviyesinin bile ayarlandığı elektronik sigarayı kullanırken çok mutlu olacaksınız. Memnun kalacağınız ve genellikle sevilen bu elektronik sigara son dönemlerde nikotin seviyesine göre çok daha keyifli içim sağlamıştır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.