izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Yeni İş Yeri Açmanın Ekonomiye Katkısı

Yeni İş Yeri Açmanın Ekonomiye Katkısı 1Yapılan yatırımların en belirgin göstergesi yeni açılan işyerleridir. Bu nedenle açılan nitelikli işyeri sayısı ekonominin gelişmesini ve öngörülebilir olmasını sağlıyor. Aynı şekilde istihdam sorunlarına da çözüm olan yeni işyerleri günümüzde zorunlu bir hedef olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle salgın ve kapsamlı bir şekilde mücadele edilen günümüzde yeni istihdam alanlarının açılması ekonomiye can suyu gibi geliyor.

Bu gaye ile hareket eden ClassakaryakıtNaifoğlu Holding50 olan akaryakıt şirket sayısını 250’ye çıkarmayı hedefliyor. Böylece şirket sayısının artması ile birlikte 3000 kişiye yeni iş imkanı sağlayacaklarını dile getiriyor. Class petrol yapacağı yatırımlarla sektördeki pazar payını arttırdığı gibi kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı ile Class akaryakıtı bir marka haline getirmeyi hedefliyor.

Class Akaryakıt Şirketi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ekonomi ile ilgili yaptığı açıklamalara destek olmak amacıylaClassakaryakıtNaifoğlu Holdingşirket sayısına arttırmayı ve istihdam alanları açmayı hedefliyor. Açılacak olan yeni istasyonlar yeni hizmetler ve iş imkanı anlamına geliyor. Bu durum işsizlik sorununa kalıcı bir çözüm olarak görülüyor.

Aynı şekilde tüm iş dünyasının bu hedef doğrultusunda hareket etmesi gerektiğini dile getiren firma bu şekilde yaşanan zorlu süreci hep beraber atlatabileceğimizi dile getiriyor. Ülkeye yatırım yapan kazanacak sloganı ile hareket eden firma 2023 yılına kadar tüm hedeflerini gerçekleştirmeyi amaçlıyor. Class akaryakıt yeni akaryakıt istasyonları ileyatırımlarına devam ediyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.