izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

E-Ticaret Sitesi Kurmak Masraflı Mı?

E-ticaret sitesi kurma maliyeti pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Özellikle son dönemlerde online alışverişe olan talebin artmasıyla birlikte ürünlerini internet üzerinden pazarlamak isteyen firma sayısında da artış yaşanmıştır. Eğer siz de böyle bir amaca sahipseniz öncelikle sektör hakkında temel bilgilere hakim olmanız gerekir. Bu noktada e-ticaret sitesi kurmak için nelere ihtiyacınız olacağını bilmenizde yarar vardır.

Ekran Resmi 2021 12 31 13.57.56

Genel hatlarıyla baktığınızda kurulum aşamasında tasarım, ödeme sistemleri, alan adı, şirket, ürün seçimi, kargo, e-ticaret altyapısı ve buna benzer özellikler hakkında bilgi edinmeye ihtiyacınız olacaktır. Tek tek bunlarla uğraşmak size zor geliyorsa Kobisi’nın sunduğu en iyi e-ticaret paketleri arasından seçim yapabilirsiniz. Her paket kurulum için gerekli olan temel özellikleri içermektedir. Eğer daha fazlasını isterseniz bunun için firma tarafından size özel uygun e-ticaret paketleri de sunulacaktır. Böylece ürünlerinizi hemen satışa çıkarabilir, gün geçtikçe daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Ekran Resmi 2021 12 31 13.50.10

Sayfa İçeriği

E-Ticaret Paketleri ile Site Kurulumu Maliyeti

Site kurulumunu daha ekonomik hale getirmek istediğinizde kaliteli ve en ucuz e-ticaret paketleri sizin için yol gösterici olacaktır. Mutlu müşteri sayısını artırmak adına bu paketlerde fiyatlar her zaman indirimli olarak belirlenmekte ve bu yapılırken kaliteden ödün verilmemektedir. Kobisi e-ticaret sitesi satın al hizmeti kapsamında sunulan bu paketlere internet üzerinden sahip olabilirsiniz. Paketlere aylık ve yıllık abonelik oluşturabilirsiniz. Eğer yıllık ödemeyi tercih ederseniz bu durumda toplam fiyat üzerinden daha fazla indirim alabilirsiniz. Bu durum e-ticaret hosting paketi için de geçerlidir. Eğer hangi paketi alacağınıza henüz karar veremediyseniz ilk aşamada Kobisi ücretsiz e-ticaret sitesi paketinden yararlanabilirsiniz.

Adsız tasarım (5)

Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

Ücretsiz e-ticaret sitesi kurmak istediğinizde Kobisi tarafından özel olarak hazırlanmış deneme paketleri karşınıza çıkacak. Bunun için pakete kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır. Kobisi web sitesine girdiğinizde sağ üst kısımda yer alan “ücretsiz üye ol” sekmesine tıklayarak kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Bu aşamada telefon numaranız, adınız ve soyadınız, mağaza adınız, e-posta adresiniz gibi bilgileri girmeniz yeterlidir. Bunları yazdıktan sonra ücretsiz e-ticaret sitesi kurulumunuz tamamlanacaktır. Ücretsiz kurulum için herhangi bir kredi kartı bilgisi girmenize gerek yoktur. Aynı zamanda bu hizmet risk içermemekte ve ilerleyen süreçte kullanıcılardan ücret talep etmemektedir. Böylece mağaza oluşturmak için nelere ihtiyacınız olduğunu uygulamalı olarak görebilirsiniz. Dilerseniz Kobisi’nin alanında deneyimli ve eğitimli ekibinden de destek alabilirsiniz. Site üzerinden tüm ziyaretçilere anında online destek verilmektedir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.