izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

EaseUS Data Recovery Wizard

EaseUS Data Recovery Wizard 1Çağımızda teknolojinin gelişimi ile birlikte bilgisayar kullanımda oldukça fazla artmıştır. Birçok kişi bilgisayarların çalışma sisteminde program yükleme ve bir takım verilerin kullanımı bulunmaktadır. Veri kelime manası olarak bilgisayarın data, done, kavram, komut, iletişim, işlem ve kısaca ana öğesini yorumlar için elverişli hale getirmesi demektir. Bazı hatalardan dolayı veriler kaybolabilmekte ve kullanıcıların kaydetmiş oldukları tüm bilgiler silinebilmektedir. Kaybolmuş verilerin kurtarılmasını sağlayabilen EaseUS Data Recovery Wizard programı nasıl kullanılır?

Veri kurtarma programı olan EaseUS Data Recovery Wizard tam olarak işletim sisteminde bulunan depolama aygıtları üzerinde çeşitli nedenler yüzünden kaybolmuş olan verilerin kurtarılmasını sağlıyor. Kaybedilen verileri kısa bir sürede hiçbir ayrıntı kalmaksızın geriye getirmek bir çok kişi için büyük avantaj sağlayabiliyor.

Easeus Data Recovery Wizard Nedir?
USB bellek, Sabit disk, SSD, müzik oynatıcı dijital fotoğraf makinesi, hafıza kartları ve diğer depolama cihazlarından verileri güvenli bir şekilde alabilmek artık EaseUS Data Recovery Wizard programı ile mümkün. Ücretsiz ve ücretli sürümleri bulunan bu program, piyasada bulunan tüm veri programlarından çok daha başarılı olarak karşımıza çıkıyor. EaseUS Data Recovery Wizard programının en göze çarpan özelliği ise programın çok kolay bir şekilde kullanılabiliyor olması. 72 milyon kadar kullanıcısı olan bu program, hard diskin zarar görmesi, virüs saldırısı, işletim sisteminde oluşan tüm hataları, formatlama hususunda gelişen tüm hataları ve problemler nedeni ile kaybedilen dosyaları, videoları, fotoğrafları ve belgeleri tekrardan geriye döndürmeyi kısa bir zamanda sağlamaktadır.

EaseUS Data Recovery Wizard 2

Program Nasıl Kullanılıyor?
EaseUS Data Recovery Wizard  programına temel olarak bakıldığında mkv, rar, iso, html, mp4, exe, zip, jpeg, png, avi, mov, doc, pdf ve mp3 dosyaları üzerinde kurtarma yapılabilen programın program kullanma aşaması da basit adımlar ile gerçekleştirilebiliyor.

EaseUS Data Recovery Wizard 3

Birkaç adımda verileri kurtaran bu programı kullanabilmek için bilgisayar programları hususunda bilgisi olmayan kişiler tarafından da kullanılabiliyor. Program açıldıktan sonra kurtarılması istenen verinin bulunmuş olduğu klasörü seçtikten sonra program veri kurtarma işlemini kendiliğinden sınıflandırılarak başlatıyor. Program işlemini bitirdikten sonra kurtarılan veriler incelenerek geri getirmek istenilen veri seçilip tekrardan kullanılabiliyor.

Nasıl indirebilirim?

EaseUS Data Recovery Wizard Ücretsiz İndirin

autocad lt

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.