izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Günlük Burçlar

Günlük Burçlar 1Bu makalemizde sizlere burçlar ve fallar hakkında bilgi veren bir siteden bahsedeceğiz. Burçlar gerçekten var mıdır? Burçların yorumlarına baktığımızda bu yorumların tutarlılığı ne düzeydedir? ve daha bir çok merak ettiğiniz sorunun cevabını bu sitemizde bulabileceksiniz. Site adresimiz: Burclarfal.com

Burçları, günümüz terminolojisiyle inceleyen bilim dalı Astrolojiye dayanarak ifade edersek, Astrolojide burcumuzu, bir doğum haritası çıkartmak surtiyele öğrenebilmekteyiz.

Astrologlar tarafından günlük olarak yayımlanan günlük burç yorumları bizlere gün içerisinde nasıl bir enerjiye sahip olacağımıza ve ilerleyen günlerde daha aktif olmak için yada bazı olumsuzlulara karşı daha tedbirli olmak için yorumlar sunmaktadır. Burçlar örneğin; koç burcu, öncü ve yaratıcı fikirler sunarken boğa burcu güzellik ve sanat tutkusu bir burç kuşağıdır. Yine bir başka örnekte aslan burcu, organizasyon yeteneği yöneticilik ve krallık tutkunuyken yengeç burcu, aşırı duyarlılık ve duygusallık yüklü bir burç kuşağıdır.

Şunuda unutmamalıyızki her insanın iki burcu vardır. Birincisi ilk burcu örneğin koç burcu bir diğeri ise yükselen burcu örneğin koç burcunun tarihine göre yükseleninin akrep olması gibi..

Sitede ayrıca bir çok fal konusunada değinilmiş. Fal çeşitleri ve falların tarihi, bu fallara nasıl bakıldığı gayet açık bir şekilde belirtilmiş. Şimdi size tek yapmanız gereken şey bu siteye girip incelemek olacaktır. Burclarfal.com

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.