izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Ec Dekorasyonunda Püf Noktalar

dekorasyonEv dekorasyonu denince herkesin özellikle kadınların aklına çok farklı tasarımlar gelmektedir. Tabi ki herkes oturduğun evin en güzel şekilde dekore edilmesini ister. Evinizin boyasından, laminantından tutun evinizin mobilyasına kadar her şey ev dekorasyonunuz için çok önemlidir. Örnek vermek gerekirse evin içi beyaz renk ile  boyanırsa ev aydınlatma açısından değer kazanır. Beyaz boya evinizi daha aydınlık ve ışıklı gösterir. Özellikle zemin katta ve alçak katlarda oturan  kişilerin tercihi kesinlikle açık renklerden yana olmalıdır. aksi taktirde eviniz karanlık olacaktır ve sürekli ışık yakma gereksinimi doğacaktır.

Seçeceğimiz mobilya ve laminant renkleride yine ev dekorayonumuz için önemli bir faktördür. Örneğin seçeceğimiz koyu renk de bir lambri evimizi karanlık yapabilir. Yine seçeceğimiz koyu renk de mobilyalarımız zemin katlarda oturan kişiler için doğru tercih olmayacaktır. Ev dekorayonu için işinin ehli bir dekorasyon firmasına başvurmanızda yarar var aksi taktirde eviniz pek de istediğiniz gibi olmayabilir.

dekorasyon

Eğer evinizi karanlık hissediyorsanız duvarlara büyük boylarda ayna yerleştirerek yansıma oluşturabilir ve evinizi kolayca aydınlatabilirsiniz. Bu dekorasyon türü odadaki desenleri canlandıracaktır.Eğer evinizde canlı bir atmosfer yaşatmak istiyorsanız mavi ve mavinin tonlarını kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Daha yaratıcı ve değişik dekorasyon fikirleri için  www.evdekorasyonusitesi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.