izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

En Çok Kullanılan Android Uygulamaları

En Çok Kullanılan Android Uygulamaları 1Akıllı telefonlar ve android çıktıkdan sonra cep telefonu piyasası hızlı bir şekilde androide ayak uydurarak sanki hiç  normal bir telefon kullanmamış gibi davranmaya başladı. Günümüzde cep telefonu kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu android işletim sistemi kullanırken kullanmayanlarda kullanmak için hazırlanıyor. Akıllı telefonlarla beraber gelen kolaylıklar ve yenilikler cep telefonu kullanıcılarını cezbediyor. Akıllı telefonlarla beraber facebook, twitter ve diğer sosyal ağları kullanmakta eskisinden daha kolay bir hale geldi.Bununla beraber ek olarak piyasaya sürülen android uygulamaları ile gençler kelimenin tam anlamıyla kendilerini buldu diyebiliriz. Şimdi günümüzde en çok kullanılan andoid uygulamalarına bir göz atalım.

1-) Facebook: Facebook kullanıcıları artık bilgisayar kullanmaksızın cep telefonlarıyla rahatlıkla facebookda dolaşabiliyor.
2-) Twitter: Twitter kullanıcılarıda yine kolaylıkla ve bilgisayara ihtiyaç duymadan cep telefonlarından twit atabiliyor, yenilikleri ve gündemi takip edebiliyor.
3-) WhatsApp: Bu program sayesinde internet üzerinden resim, video v.b. multimedia ürünleri ve mesaj gönderme tamamen ücretsiz.
4-) Google Play Store: Bu uygulama sayesinde android marketten daha geniş bir markete kolayca sahip olabiliyorsunuz.
5-) Bir Çok Android Oyunu: Androidle beraber bir çok oyun geliştirildi ve kullanıma sunuldu. Eğer akıllı bir telefonunuz varsa bir çok android oyunundan herhangi bir tanesini indirip kolayca oynayabilirsiniz.

Unutmayalım ki tüm bunları yapmak için hattınıza tanımlı bir internet paketiniz olması gerekmektedir. Yoksa hepsi boş 🙂

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. aerakman dedi ki:

    Dediğiniz gibi artık sosyal ağlarda vakit geçirenlerin çoğu mobil kullanıyor.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.