izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

En Etkili Lazer Epilasyon Yöntemi Nedir?

Lazer epilasyon için kullanılan son teknoloji uygulama olan Buz Lazer, 2009 yılında Ütüleme Epilasyon teknolojisini kullanan bir yöntemdir. Bu yöntemin en önemli avantajı diğer yöntemlere göre yarı yarıya seans süresi farkıdır. Aynı zamanda diğer epilasyon yöntemlerinin acılı ve sancılı süreçleri kişilerin en çok şikâyet ettiği konulardan birisi haline gelmiş, Buz Lazer ise bu sorunu kökten çözüme kavuşturarak acısız bir lazer epilasyon sunmaktadır. Dinlendirici bir masaj uygulaması gibi rahat ve kolay olan Buz Lazer yönteminde Soprano ICE Lazer cihazı kullanılmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere, lazer epilasyonda kullanılan bu cihazın başlığı buzdur. Bu sayede acı duymadan rahatlıkla istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Yüz bölgesi lazer epilasyon uygulamaları her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Hormonal olarak vücudumuzun en hassas bölgelerinden birisi olan yüz bölgesindeki kılların kökleri derindir ve çabuk uzar. Yüz bölgesi lazer epilasyonunda ideal dalga boyu ve ideal doz şarttır. Aksi takdirde net bir sonuç alınamaz ve kişi daha önemli kıl sorunlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. 810 nm dalga boyundaki Diode Lazer cihazlarının inanılmaz etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış ve kalıcı çözüm sunması nedeniyle en çok tercih edilen uygulamalardan birisi haline gelmiştir. Acı ve ağrıya neden olmayan FDA onaylı bu cihaz sayesinde gönül rahatlığı ile yüz bölgesi lazer epilasyonu yaptırabilirsiniz.

Epilasyon kalıcı mıdır sorusu, lazer uygulamaları yaptırmak isteyen herkesin merak ettiği sorulardan birisidir. Bilimsel olarak etkisi kanıtlanmış lazer epilasyon uygulamaları sonucunda istenmeyen tüylerinizi kökten ortadan kaldıracağınız gibi, Buz Lazer teknolojisi ile acı da hissetmeyeceksiniz. Bazı yöntemler için epilasyon kalıcı mıdır sorusuna net cevap verilemese de bu yöntemde mutlaka kesin çözüm sağlayabilirsiniz. Kişiden kişiye göre değişen seans sayısı, ortalama 6-8 arasındadır. Başarı oranı ise tüm seanslar sonucunda %90’lara kadar çıkmaktadır. Etkinin ise tam anlamıyla fark edilebilmesi için 6 ay süreyle herhangi bir başka uygulama yaptırmamanız gerekmektedir. Bu süreç sonunda hormonlarında değişiklik gözlemlenen bireylerin veya çeşitli tıbbi tedavi yöntemleri ve ilaç kullanımının akabinde ince ve etkisiz bir kıl biçimi gözlemlenebilir. Fakat bu durum epilasyonun başarısız olduğu anlamına gelmez. Böyle bir durum olursa ihtiyaca göre 1-2 ek seans daha yapılabilir. Buz Lazer teknolojisi ile epilasyon kalıcı mıdır sorusuna evet cevabı verebiliriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.