izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

En Şık Anneler Günü Hediyeleri Takı ve Aksesuarlar

Şıklığa önem veren annelerinize anneler günü için şık bir takı almaya ne derseniz?

Alışverişlerinin büyük bir çoğunluğunu takı ve aksesuarlar üzerine yapan annenize anneler günü hediyeleri arasından onun kalbini fethedecek şık bir takı vermeye ne dersiniz? Manevi anlamda annenize olan sevginizi en iyi şekilde temsil edebilecek en şık kolye, yüzük ve bileklik modellerini sizler için seçtik. Alacağınız takıların annenizin takı kutusunda yer almayan bir şeyler olmasını istiyorsanız orijinalliğiyle dikkat çeken bu takı modellerimizi annenizle bir an önce tanıştırmalısınız. Şıklığına her şeyden çok önem veren anneniz onun için seçeceğiniz bu takılardan çok memnun kalacak.

Sayfa İçeriği

Annelere Özel En Şık Takı ve Aksesuarlar
Kişiye Özel Soy Ağacı Kolye

en-sik-anneler-gunu-hediyeleri-taki-ve-aksesuarlar-4

 
Bir annenin en kıymetli varlığı evlatlarıdır… Kardeşlerinizle isimlerinizi yazdırabileceğiniz soy ağacı kolye annenizin sahip olabileceği en duygu dolu anneler günü hediyeleri arasında…

http://www.buldumbuldum.com/hediye/my_name_is_isimli_hayat_agaci_kolye/

İsme Özel Nazar Boncuklu Bileklik

en-sik-anneler-gunu-hediyeleri-taki-ve-aksesuarlar-5

Nazar boncuğu sembolünden hoşlanan annenize “Sana nazar değmesin” diyebileceğiniz bir bileklik hediye etmeye ne dersiniz? Hem de tamamen annenizin isminize özel 🙂

İki Harfli Sallantılı Küpe

takı-anneler-günü-hediyeleri

 

Şıklığıyla dikkat çekmek isteyen annenize sizin isminizin baş harfiyle annenizin isminin baş harflerinin yer alacağı sallantılı küpeleri hediye edebilirsiniz.

Kişiye Özel İncili Kolye

en-sik-anneler-gunu-hediyeleri-taki-ve-aksesuarlar-7

Annenizin isminin baş harfini yazdırabileceğiniz bu kolye şık inci detayıyla çok daha kibar duruyor. Annenize kendisini özel hissettirecek bir anneler günü hediyesi vermek istiyorsanız bu kolyeyi kaçırmayın.

İki İsimli Sonsuzluk Kolye

en-sik-anneler-gunu-hediyeleri-taki-ve-aksesuarlar-2

 

Annenize olan sevginizin sonsuza kadar süreceğini temsil edecek ve dilediğiniz iki ismi yazdırabildiğiniz bu altın kolye annenize verebileceğiniz en değerli anneler günü hediyelerinden.

http://www.buldumbuldum.com/hediye/kisiye_ozel_iki_isimli_sonsuzluk_kolye/

Yıldızlı Bileklik 5

Zarafetiyle annenizin kalbine taht kuracak bir bileklikle tanıştıralım sizi… Üzerindeki pırlanta taşıyla dikkat çeken bu şık aksesuar, bileklik kullanmayı seven annenizin favorisi olmaya geliyor.

Pırlantalı Şans Bilekliğien-sik-anneler-gunu-hediyeleri-taki-ve-aksesuarlar-8

Her kullandığında annenize onun için büyük bir şans olduğunuzu hatırlatacak bu bileklik tüm annelerin bileğine çok yakışacak. Kullandığı takılarda kibarlığa önem veren kadınlar bu bilekliğe de hayran kalacaklar.

Tek Taşlı Love Küpe

en-sik-anneler-gunu-hediyeleri-taki-ve-aksesuarlar-1

Hediyenizin annenize sevgi mesajları vermesini istiyorsanız, pırlanta sertifikası ile gönderilen love küpeleri tek geçeceksiniz.  Seni seviyorum demek hiç bu kadar şık olmamıştı…

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.