izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Facebook + Bing < Google

Facebook + Bing < Google 1Dün okuduğum bir haberde facebook ve bing’ arama motorunun google’a karşı ortak olarak google’ı bitirmeyi hedeflediklerini duydum fakat başlığımdada belirttiğim gibi Facebook + Bing < Google. Facebook ve bing birleşse bile bir googlenin %50 si yapmaz ama bunu anlamıyorlar.Bir kere facebook neki mazisi daha düne dayanıyo google sadece adsense hizmetini satsa facebook’u satın alır daha dünki siteye papuç bırakırmı google bakalım ne olacak.Microsoft Bing arama motoruna 5 milyar dolar harcama yapmıştı fakat daha 5 tl kazanamadı bildiğiniz gibi bu durum canını sıkmış olsa gerek google’a sarmış bu aralar. Google evden kaçmış haylaz çocuklar gibi gülümsemeye devam ediyor rakiplere karşı strateji bile geliştirmiyor çünkü tahtını kaptırma gibi bir durum şuanlık söz konusu değil.

Önümüzdeki günlerde sonuçları görecez bakalım facebook ne gibi bi uygulama ile bize bing arama motorunu benimsetmeye çalışacak.Zaten facebookda 2 seneye kalmaz türkiye’de biter yeni şeyler aramaya başlar bizim milletimiz farklıdır hep yeni şeyler peşinde koşar ama diğer ülkeler bilinmez tabi.

Bu arada dün okuduğum başka bir haberde google’ın son zamanlarda kar oranının %32 lik bir artışa taşıdığını öğrendim helal olsun demekle yetiniyoruz ve bing’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz demedi demeyin bu güdüşle bing 2 sene sonra kepenkleri kapatır gider ah be bilgeyts amca ne lazımdı sana arama motoru gitti yalandan 5 milyar dolar sen işini yapsana bilmediğin işlere niye girme zahmetinde bulunuyosun? Neyse buda sana ders olmuştur ucuz kurtardın hiç sesini çıkarma 🙂

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.