izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Facebook Messenger’da Kullanmanız Gereken Etkili Özellikler!

Piyasaya ilk çıktığı zaman diliminde, Kendisine has bir tarzı ile sohbet uygulaması olan Facebook Messenger, Günümüz de oldukça etkili, Facebook’tan tamamen ayrı bir şekilde son derece yeterli ve özellikli bir program olarak karşımıza çıkıyor. Sık sık güncelleme alan uygulama üzerinde nelerin değiştiğini merak ediyorsanız bu yazımızda ki açıklamalar ile öğrenebilirsiniz.

Sosyal medyada büyük bir söz hakkına sahip olan Facebook ile yollarını ayırdıktan sonra Messenger çok büyük bir başarıya sahip oldu. Tabi hala Facebook ile entegreleri şekilde sohbet açısından kullanılıyor. Gelin hep birlikte Messenger üzerinde kullanıma çıkan etkili özellikleri ele alalım.

Facebook Messenger ile Yüz Tanımlı Sistem Üzerinden Resim Paylaşmak

fotograf-buyusu[1]

Geliştirilen Fotoğraf Büyüsü özelliğini telefon albümünüzde Facebook Messenger arkadaşlarınızın fotoğrafları varsa onları rahatlıkla tespit edebiliyorsunuz. Bu şekilde hiçbir şekilde rehber de ya da listede arama yapmadan onlara fotoğraf gönderebiliyorsunuz. Bahsi geçen özellik ise karşılıklı bir şekilde çalışmakta bu şart ise cihazların Android olması.

Facebook Messenger ile Basketbol Oynayın

facebook-messengerin-gizli-basketbol-oyununu-oynamak-ister-miydiniz-5[1]

Şuan da sadece mobil cihazlarda kullanıma çıkan basketbol oyunu esasında karşılıklı arkadaşlarınız ile yarışabileceğiniz bir isabet oyunu. Messenger basketbol oyunun oynamanız için ilk olarak emoji menüsünden basketbol topunu göndermelisiniz daha sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Facebook Messenger ile Spotify’da Müzik Paylaşımı

spotify-messenger[1]

Bahsi geçen bu özellikle dilenirse grup ya da bireysel sohbetler içerisinde rahatlıkla kullanılıyor. Tek yapanız gereken bir grup üzerinde ya da sohbet esnasında sağ alt köşede yer alan üç nokta işaretine tıklayıp Spotify uygulamasını yüklemeniz ve bu kısımdan da arkadaşlarınıza müzik listenizi gönderebilirsiniz.

Facebook Messenger Üzerinde ki Gizli ve Filtrelenen Mesajlara Göz Atmak

gizli-mesajlar-_1[1]

Facebook üzerinde arkadaş listeniz de olmayan kişilerin sizlere mesaj atıp atamayacağına dair bir takım filtrelemeler yapabiliyorsunuz. Bunun için Menü > Kişiler > Mesaj İstekleri > Filtrelenmiş İstekler menü yolunu takip ederek mesajlara ulaşabilirsiniz.

Facebook Messenger Üzerinde Takma İsimler Kullanmak

renk-degistirme-takma-isim[1]

Arkadaşlarınızın isimlerine tıklayarak aşağıda ki resimde gördüğünüz gibi renkli bir sohbet ortamı yaratabilirsiniz. Bunun dışında arkadaşlarınıza takma isimlerde takarak sohbetinizi çeşitlendirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.