izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Gayrimenkul Yatırım

Gayrimenkul Yatırım 1

Gayrimenkul yatırımının özellikle arazi satın almanın günümüzde en yüksek getirili yatırım araçları arasında gösterildiği kabul görürken sizlere hızla gelişen bölgede olan Bursa Mudanya satılık arsa fırsatlarını sunmak istiyoruz.

Eşkel satılık arsa Bursa Mudanya bölgesinin en çok tercih edilen tatil beldeleri arasında gösterilirken eşsiz sahile sahip Esence köyü temiz havası, denizi ile de seçiminiz olabilir. Bursa Eşkel satılık arsalar 45.000.-Lira’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulurken sizinde doğayla baş başa kalmanızı sağlayacak fırsat olabileceği gibi her yıl prim yapan bölgede yatırım yaparak sizde karlı çıkabilirsiniz. Mudanya sahil köyleri Eşkel, Esence, Mesudiye, Tirilye, Ayazma, Eğerce satılık tarla, zeytinlik, deniz manzaralı arsa denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak tarafından sizlere sunulan yüzlerce gayrimenkul arasından sizde bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.

Marmara bölgesinin en çok tercih edilen sahil bölgesi olarak Bursa, İstanbul, Kütahya, Eskişehir, Ankara, Bilecik’ten yoğun talep alan Eğerce satılık arsa fırsatlarından da yararlanabileceğiniz Mudanya Emlak Mudi sizinde hayallerinizin gerçekleşmesinde ilk adımı atmanız için fırsat olabilir. Bursa Eğerce satılık arsalar denize yakın, 1/1000 imar planı içinde, gerekli izinler alınarak yazlık, villa, müstakil evi, hobi bahçesi yapımına uygun araziler bulabilirsiniz. Bursa’nın tercih edilen deniz kenarı köylerinde arsa tarla almak özellikle son yıllarda trend olurken yaşanılan son gelişmeler sonucunda doğaya kaçışın ve doğal hayata dönüşün tercih edildiği de herkes tarafından bilinmektedir. Teknosab, Yalıçiftlik ro-ro, TRT villa projesi başta olmak üzere yapılması tasarlanan ve yapımı süren projelere yakınlığı ile de yatırım yapılması uygun bölgeler arasında sizlere sunabileceğimiz Eşkel Eğerce arsalar mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Mesudiye satılık arsa bölgenin bir başka tercih edilen mahallesinde yer alırken Eşkel, Eğerce, Ayazma arasında yaklaşık 5 km. mesafede bulunmakta ve Marmara’nın göz alabildiğine uzanan sahilinde komşu mahalle olarak her yıl yüzbinlerce tatilcinin tercihi olmaktadır. Mesudiye Ayazma satılık arsalar eşsiz deniz manzarası ile umarız sizinde beğeninizi kazanacağı gibi aynı zamanda gerekli izinleri alarak yaşam alanınızı oluşturabileceğiniz arazilerde unutulmaz günler geçirebilirsiniz. Bursa Mudanya Emlakçılar arasında sizlere tavsiye ettiğimiz Mudi Emlak portföyünde bulabileceğiniz ve firmanın web sitesinden detaylı inceleyebileceğiniz arazileri aynı zamanda Youtube, Instagram, Twitter kanallarından da firmayı takip ederek inceleyebilirsiniz.

Windows 7 Enterprise

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.