izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

GIF’lere Yüzünüzü Ekleyen Uygulama:Doublicat!

Teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber yapay zeka da hayatımızda büyük bir yer edinmeye başladı. Yüz ifademizi farklı videolardaki ünlülerin yüzleri ile değiştirmek gibi yapay zekaya dayalı bir teknoloji geliştirildi. Fotoğraflarınızı ünlü kişilerin yüzleri ile değiştirmekten  hoşlanıyorsanız Doublicat adındaki yeni uygulama kısa bir sürede sizi bir ünlü haline getirebiliyor.

Son dönemde bir kişinin yüz ifadesini yapay zeka üzerinden kısa videolardaki bir karakterin yüzü ile değiştirerek eğlenceli videolar ortaya çıkarma trendi giderek yükseliyor. Doublicat bu alandaki son uygulama oldu.

GIF'lere Yüzünüzü Ekleyen Uygulama:Doublicat! 1

Doublicat neler sunuyor?
Doublicat kullanıcının öz çekim ile yüz ifadesini alarak katalogda tuttuğu kısa videolardaki karakterler ile değiştiriyor. Böylece kısa bir süreliğine ünlü olma şansını elde ediyorsunuz. Dönüştürme işlemi oldukça kısa bir sürede gerçekleşiyor.

Bu tarz uygulamalarda elbette kullanıcı gizliliği büyük bir soru işareti zira milyonlarca kişinin yüz resmi toplanmış oluyor. Geliştirici kişisel verilerin hemen silindiğini sadece yüzlerin vektör şablonlarının saklandığını ifade ediyor.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.