izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Google Haritalar Artık Kullanıcıların Cebini Koruyacak

Google Haritalar yeni özelliklerle kendini geliştirmeye, kullanıcılarının işine yarayacak adımlar atmaya devam ediyor. Google Haritalar’a bu kez sürücülerin seveceği bir özellik geliyor. Rota üzerindeki paralı yolların ücretini artık görebileceksiniz. Rota oluştururken daha uygun alternatifleri önererek cebinize dost bir rotayı takip etmenizi sağlayacak.
Google Haritalar, rota oluştururken en kısa yolu seçerek sizin hedefinize en kısa sürede gitmenizi sağlıyor. Bu sebeple devlet tarafından işletilen otoyollar ile özel otoyolları sık sık karıştırıyor. Uygulama ayarlarından “Ücretli geçişleri kullanma” seçeneğini kapatmayan sürücüler yanlışlıkla özel otoyollara giriyor ve yüksek ücretlerle karşılaşıyor.

Google Haritalar Artık Kullanıcıların Cebini Koruyacak 1
Yeni özelliğin kullanılmaya başlaması ile  birlikte ücretli ve ücretsiz yollar ayrı ayrı listelenecek. Ücretli yollardaki geçiş ücretleri gösterilecek ve kullanıcılar maddi tasarruf ve zamandan tasarruf seçenekleri arasında seçim yapacak.
Özellik Google Haritalar’ın ABD’deki beta kullanıcıları için kullanıma sunuldu. Beta çalışmalarının tamamlanmasının ardından Türkiye dahil olmak üzere çeşitli ülkelerde herkesin kullanıma sunulacak.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.