izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

iOS 15 Beta 7 İle Gelen Yenilikler!

WWDC 2021 etkinliğinde büyük bir merakla beklenen iOS 15 ve iPadOS 15‘i tanıtan Apple, işletim sistemlerinin yedinci beta sürümünü geliştiriciler için yayınladı. Beta güncellemelerinin Apple cihazları üzerinde olumsuz etki yaratabileceği vurgusunu yapan şirket, bu sürümleri yalnızca gerçekten geliştirici olan kişilerin yüklemesini tavsiye etti.

iOS 15 Beta 7 İle Gelen Yenilikler! 1
iOS 15 ve iPadOS 15 beta 7 ile beraber neler değişti?
Apple, geçtiğimiz hafta yayınlanan altıncı beta sürümünde kullanıcıların uzun süredir beklediği FaceTime’ı Zoom ve Google Meet’e rakip olması beklenen SharePlay özelliğini ertelediğini duyurmuştu. Son aktarılan bilgilere göre şirket, bu özelliği iOS 15‘in kararlı sürümünün çıkmasının ardından yayınlayacağı bir güncelleme ile kullanıma sunacak.
Yayınlanan yedinci beta sürümünde herhangi bir büyük değişiklik gözükmüyor. Fakat önceki betalarda tespit edilen temel buglar, hatalar ve kararlılık sorunlarının düzeltildiğini ekleyelim. 19A5337a yapı numarası ile gelen yedinci beta sürümü, aynı zamanda iOS 15‘in son betası olacak.
Yedinci beta sürümünü indirmek isteyen geliştiriciler iPhone veya iPad cihazları üzerinden Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme adımlarını izleyebilirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.