izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Google Nest Doorbell Kapı Zili Tanıtıldı!

 2015‘teki Ring Video Doorbell çıkışından bu yana yeni bir ürün gelmemişti o tarihten bu yana, radar teknolojisi ve akıllı algılama gibi üstün özelliklere sahip, ​ sayısız görüntülü kapı zili gördük.
Piyasaya sürülmesinden üç yıl sonra, nihayet Google Nest Doorbell‘de uygun bir halefimiz var ; bu, öncekinden farklı olarak pille çalıştığı gerçeğiyle dikkat çekiyor. Bu konuda beğenilecek daha çok şey var, ancak bu sefer kararı Google üstlenirken, deneyiminin öncekinden ne kadar farklı olduğunu ve rekabette iyileşip gelişmediğini görmek ilginç olacak.

Tasarım
Orijinal Nest Hello tasarımını sevdiyseniz, Google‘ın yeni tasarımla yaptıklarına kesinlikle bayılacaksınız. %46 geri dönüştürülmüş plastikten üretilen Nest Doorbell, son derece güzel görünen minimalist bir tasarıma sahip. Plastiğe aldanmayın çünkü mat yüzey temiz görünmesine ve lekelere karşı dirençli kalmasına yardımcı oluyor.

Google Nest Doorbell Kapı Zili Tanıtıldı! 1
Kamera
Google, özelliklerin daha büyük düzende çok fazla ağırlığa sahip olmaması gerektiğini kanıtladı. Örneğin, yalnızca Pixel 4a ve 5a‘ya bakın , çok fazla şey yapan ancak teknik özellikleri ağır olmayan iki akıllı telefon. Evet, Nest Doorbell’in özelliklerinin orijinal Nest Hello tarafından sunulanlara yakın olmadığı söyleyebiliriz, ancak daha akıllı olduğunu ve özelliklerinin de geliştirilmiş olduğunu söyleyebilriz.

Google Nest Doorbell Kapı Zili Tanıtıldı! 2
Özellikleri
Google Nest Doorbell Kapı Zili Tanıtıldı! 3Kapı zillerinin iki ana amacı vardır: Ön kapıda kimin, neyin olduğunu görmek ve neler olup bittiğini takip etmek. Şimdiye kadarki deneyimlerimize  göre, Nest Doorbell her ikisinde de mükemmel. İnsanları, paketleri ve hareketi algılamada ve akıllı telefonunuza bildirim göndermede neredeyse mükemmel. Kapı zilinin etrafındaki LED halkasının biri yaklaşırken aydınlanması gibi küçük ayrıntılar, zilin çevreden nasıl akıllıca haberdar olduğunu gösteriyor.
Çok sıkı bir Google Asistan kullanıcısıysanız, Google ekosistemine ne kadar bağlı olduğunu seveceksiniz. Örneğin, biri kapı zilini çaldığında yalnızca telefonuma bildirim gelmiyor, aynı zamanda Google Nest Hub Max akıllı ekranımda kimin orada olduğunu gösteren bir canlı yayın açılıyor.

Ayrıca, bir toplantıdayken veya meşgul olduğunuzda da kullanışlı olan ve kapıya cevap veremediğimde, aralarından seçim yapabileceğiniz otomatik hızlı yanıtlar da var. Şu anda seçilebilecek sadece üç tane olmasına rağmen, bu özelliğin geliştirmeye açık olduğunu söyleyebilirim. Ve bir kapı zili çalmaya cevap verirseniz, dahili mikrofon seslerin duyulabilmesini sağlarken, dahili hoparlör insanların sesinizi anlaması için yeterli ses ve netlik sağlıyor.
Nest Doorbell‘in bir başka büyük özelliği, üç saatlik ücretsiz etkinlik video geçmişiyle gelmesidir. Nest Aware‘e abone olmak, video geçmişini 30 güne kadar uzatır ve acil servis erişimi gibi ek güvenlik özellikleri sunar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.