izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Gran Turismo Sport’un Çıkış Yapacağı Tarihi Açıklandı!

Sony’nin geliştirmiş olduğu PlayStation ürününde en önemli oyunlardan bir tanesi olan ve oyunculara gerçek yarış deneyimin arttırmaya yönelik olarak yaratıcı ortamı üzerinde taşıyan Gran Turismo serisinden, Gran Turismo Sport’un çıkış tarihi resmi olarak açıklanmış durumda.

PlayStation 4’ün tanıtımını yapılmasının sonucunda karşımıza çıkacağı tahmin ettiğimiz Gran Turismo’nıun yeni oyunun yerine Sony, DriveClub isimli aşka bir oyun ürünün kullanıcılara tanıtmıştı. Oldukça büyük bir şekilde beklenti sağlayan oyun PlayStation 4’ün çıkışına yetişmesi, Yaşamış olduğu ertelenmelerin sonucunda da birçok sorun ile baş başa kalmıştı.

Geliştiricilerin BETA olarak kullanıcıların huzuruna sunulan DriveClub’da birden fazla hata yer alıyordu böylece büyük başarısızlığın ardından, Üretici geliştirme yaptığı stüdyo kapatma kararı almıştı. Yaşanan olaylardan hemen sonra gözler Gran Turismo’ya döndü. Aylar öncesinde gerçekleştirilen açıklama ile birlikte Gran Turismo Sport’un çıkış tarihini, Londra sınırları içerisinde düzenlenecek olan bir etkinli üzerinde açıklayacağını söylemişti.

Geçtiğimiz gün itibariyle başlatılan bu etkinlikte oyunun Kuzey Amerika sınırlarında 15 Kasım 2016, Avrupa’da ise 16 Kasım 2016 tarihinde Sony’nin PlayStation 5 ürününe özel olarak çıkacağı kesinleşmişti. Polyphony Digital tarafından üstlenen oyunun geliştirilmesi, Karşımıza yüksek grafik kalitesi ve gerçekçi oynama motoru ile çıkacağı açıklandıu. Yeni oyunun bir başka etkili özelliği ise3 PlayStation Virtual Reality desteğinin bulunması olacak.

Gran Turismo serisinin yapımcılığını uzun bir süredir üstlenen Kazunori Yamaucho tarafından edinilen bilgilere göre oyun üzerinde Arcade Mod, Campaing Mode, Brand Central, Livery Editor, Scapes ve Sport Mode gibi oyun modları yer alacak. Bunların dışında, 137 farklı araç gerçek yollar üzerinden esinlenerek oluşturulmayı başlanan 19 farklı pist kullanıcıları huzura sunulacak. Daha da fazlası olarak çoğu zaman göremediğimiz toplar yollar da oyun içerisinde yer alacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.