izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Gram 15 resmen satışa sunuldu !

lgggBilgisayar dünyasının önemli teknoloji devlerinden birisi olan LG yoluna yeni dizüstü bilgisayarları ile devam ediyor. LG’nin inceliği ve çok hafif oluşuyla çok konuşulan bilgisayarı LG Gram 15 ile ilgili elimize yepyeni bilgiler ulaşmış durumda. Ünlü teknoloji şirketi LG’nin dizüstü bilgisayarı resmen satışa çıkarıldı !

LG GRAM 15 SATIŞA SUNULDU !

LG’nin üst segment bilgisayarlarından birisi olarak karşımıza çıkan LG Gram 15’in resmen satışa sunulduğu öğrenildi. LG’nin büyük kar elde etmeyi planladığı yeni LG Gram 15 cihazının fiyatı ise 1100 Dolar’a tekabul etmekte. Son derece beğenilen bir marka olan LG’nin yeni cihazının özellikle tasarımı ve hafifliği göz dolduruyor ! Elimize ulaşan verilere göre LG Gram 15 dizüstü bilgisayarı 998 gram ağırlığında yani cihaz inanılmaz derecede hafif. Ürünün son derece hafif oluşunun yanında aynı zamanda şık ve zarif bir görüntüsünün bulunduğunu da siz değerli okuyucularımıza rahatlıkla ifade edebiliriz.

LG Gram 15 dizüstü bilgisayarının ekranı ise 15 inch boyutuna tekabul etmekte. Cihazın ekranı aynı zamanda full HD görüntü sunmakta. İşlemci özellikleri olarak üründe İntel İnside 5 ve İntel İnside 7 son nesil çipsetlerin varlığından söz edebiliriz. (6.nesil) Cihazda SSD bulunmakta ve ürünün 256 GB ve 500 GB olmak üzere iki farklı depolama seçenekli modeli bulunmakta. Haliyle daha fazla depolama kapasitesi olan modelin fiyatı diğer modele göre biraz daha yüksek bir fiyata satışa sunulmakta.

ÜÇ FARKLI PLATFORMDAN ÖDÜL

LG Gram 15 bilgisayarının üç farklı platformdan ödül alma gibi bir başarısı bulunmakta. Cihazın tasarımının ve donanımsal gücünün sağlamlığı ve güzelliği LG Gram serisi ailesini bizlere çok sevdirecek gibi duruyor. Ürünün en düşük depolama kapasiteli modelinin fiyatı 1100 Dolar’a tekabul ediyor.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.