izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Arızalı Olan Galaxy Note 7’lerin İadeleri ve Değişim Süreci Nasıl İşleyecek?

Samsung’un Galaxy Note 7 sahiplerini için iadesi ve değişim sürecinde yapması gereken tüm adımları sizlere bu yazımızda paylaşıyoruz. Note 7 cihazını Teknosa, Bimeks, Media Markt ve Vatan Bilgisayar gibi oldukça başarılı zincirli teknoloji mağazalarından satın alan kullanıcıları, Cihazları satın almış oldukları satın noktalarından giderek durumu anlatmış olduklarında dilerseler para iadesi veya ilerleyen zaman dilimlerinde cihazın değişimin de talep edebilecek. Fakat cihazı internet satın alan kullanıcıların satış noktalarından hiçbir şekilde açıklama alamazsanız direk olarak Samsung’un Müşteri Hizmetleri ile iletişim sürecine geçerek yaşadığınız sorunları bildirebilirsiniz.

samsung-galaxy-note-7-nin-fiyati-ve-ozellikleri-8559049_9707_o[1]

Operatör Firmalarından Cihaz Satın Alanlar Ne Yapmalı?

Galaxy Note 7 ürünün her hangi bir Telekom operatöründen satın aldıysanız ilk olarak cihaz değişimi için Samsung Müşteri Hizmetleri’ne ulaşmanız gerekiyor. Cihazı tamamen geri iade etmek ve sözleşme feshi sağlamak istiyorsanız direk olarak GSM operatörü ile iletişim halinde bulunmalısınız.

Daha Farklı Bir Cihaz İle Değişim Yapılabilir mi?

Bu tarz bir düşünceye kapıldıysanız Galaxy Note 7 modelini S7 Edge veya daha farklı bir Samsung modeli ile değiştirmek istediğinizde kullanıcılar için değişim hakkı tanıtılacak. Böylece değişim yapılması istenilen cihaz ile arasında ki fiyat farkı kullanıcıya yansıtılacak.

Genel olarak cihazın iade ve değişim süreciyle ilgili olarak sizlere gerekli açıklamalara yapabileceğimiz bilgiler bunladır. Temelimiz tüm kullanıcıların kısa süre içerisinde tüm cihazlarını sorunsuz bir şekilde değiştirip Güney Kore kökenli üreticiden cihazlarını yeniden talep edebilirler.  Yukarıda ki işlemler Samsung tarafından onaylı bir şekilde garanti kapsamı altında yapılacağı için hiçbir şekilde cihazınızın garantisinde değişiklik olmayacaktır. Yurtdışından gelen ve resmi IMEI kaydı ile kullanılan cihazlarda para iadesi olmazken yeni Galaxy Note 7 modeli ile değişim süreci gerçekleştirecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.