izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Hızlı kredi kartı veren bankalar

Çalışan, öğrenci farketmeksizin artık hemen hemen herkesin kredi kartı var. Ancak kredi kartı olup yeni kartlar almak veya daha önce kredi kartı olmayıp yeni bir kart almak istendiğinde bankalar bazı şartlar aramaktadır. Bazı bankalar çok ağır şartlar koyduğu için yeni kredi kartı almak zor olabiliyor. Bu nedenle kişilerin tercihi hızlı kredi kartı veren bankalar oluyor. Peki tüketiciler kolay ve hızlı bir şekilde nasıl kredi kartı sahibi olabilir?

Kolay kredi kartı almanın yolu büyük çoğunlukla kredi notunun yüksek olmasından geçiyor. Bu notun Türkiye ortalamasında olması için bankalara olan ödemelerinizi rutin şekilde yapıyor olmanız gerekiyor. Her ne kadar bazı bankalar başvuruları titiz bir inceleme sürecinden geçirsede bazı bankalar daha şeffaf olabiliyor. O yüzden kolay kredi kartı çıkarmak için hangi bankaya başvurduğunuz çok önemli. İlk olarak söylemeliyiz ki maaşınızın yattığı bankadan kredi kartı çıkarmanız herzaman en kolaydır. Bununla beraber bazı bankalar kış gibi bazı dönemlerde çeşitli kampanyalar yapabiliyor. Bunları takip etmenizi öneririz. Bu kampanyaları internet üzerinden çeşitli forum ve websitelerinden takip etmeniz mümkün. (Bkz. Kredi kartı aidatı almayan bankalar)

Ayrıca kullandığınız bir kredi kartı var ve yeterli gelmediği için yeni bir kart almak istiyorsanız mevcut kredi kartınızın limitinin yükseltilmesini talep edebilirsiniz. Günümüzde ciddi anlamda kredi kartı kullanım çılgınlığı bulunuyor ve bu konuda kullanım alışkanlığının azaltılması üzerine çeşitli çalışmalar yapılıyor. Neredeyse kazanılan maaşın tamamının kredi kartlarına yattığı şu dönemde yeni bir kredi kartı çıkarmak çok akıllıca olmayabilir. Bununla beraber hızlı kredi kartı veren bankalar arasında Denizbank, Ingbank, Yapı Kredi, Garanti Bankası gibi bankaların yanı sıra Odeabank, Aktif Katılım Bank gibi küçük bankalarda yer alıyor. Kredi kartı başvurunuz onaylandıktan sonra belirlediğiniz adrese kargo yoluyla ulaştırılmaktadır. Bankacılık, kredi kartı ve kredi notu ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız kredi7.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.