izmir escort
Hakkı Duman – Wordpress, Seo ve Opencart Uzmanı

Hope Bilgisayar Teknik Destek Servisi

Hope bilgisayar ve bilişim firması olarak, bilgisayar teknik servisi sağlıyoruz. Hizmetlerimiz arasında; web yazılım- tasarım, e- ticaret sistemleri, Google, sosyal medya ve mobil uygulamalar bulunmaktadır. Ekonomik fiyat avantajlarıyla bilgisayarlarınızı en kısa sürede onarıyoruz.

 Teknik Servis Hizmetleri

Bilgisayar-servisi.org firması olarak her türlü bilgisayar arıza tespiti, onarımı, yenileme ve bakım hizmetleri ile bilgisayar tamiri sağlıyoruz. Notebook, masa üstü bilgisayarlar, tabletler ve bilgisayar ürünlerinde kaliteli tamirat hizmeti sağlıyoruz. Hizmetlerimiz arasında; sistem kurulumu, virüs temizleme, onarım, yazılım ve donanım ekleme, parça değişim, periyodik bakım, arıza tespit, ADSL kurulumu, bağlantı sorunları giderme, donanım güncellemesi hizmetleri sağlanmaktadır.

  Teknik Servis Web Hizmetleri

Hosting ve upgrade hizmetleri, web sitesi yazılımı, tasarım güncelleme, yazıcı kurulum ve onarımı bilgisayar servisi tarafından sağlanmaktadır. Dosya yönetimleri ve yazılım paketleri kurulumu, yapılandırması, yapısal kablolama hizmetleri ve altyapı hizmeti uzaktan yönetim sistemleri firmamız hizmetleri seri arasındadır. Sistem taşıma ve yedekleme işlemleri sunan servisimiz, veri kurtarma, Server, PC alanlarında bilgisayar teknik servisi hizmetleri sunmaktadır. Ekonomik fiyat avantajlarıyla donanım satışı ve kiralama hizmetleri sağlanmakta, kurulumu hizmetleri verilmektedir.

 http://www.bilgisayar-servisi.org/

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2010 Hakkı DUMAN Kişisel Blog. Tüm hakları saklıdır.